Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

29-ąjį gimtadienį švenčiančią Vladą Musvydaitę-Baranauskienę labiausiai pradžiugino gėlė iš kaimyno sodo

TV3 sporto žinių vedėja Vlada Musvydaitė
Gretos Skaraitienės nuotr. / Vlada Musvydaitė-Baranauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Nesu nešventusi savo gimtadienio“, – sako žavioji TV3 sporto žurnalistė Vlada Musvydaitė-Baranauskienė. Šį ketvirtadienį jai suėjo 29-eri. Du vaikus – Ulą (5) ir Beną (3) – auginanti moteris patikina, kad per gimtadienį draugams visuomet parengia programą, o šiais metais ypatingai ilgisi mamos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Visuomet švenčiu gimtadienį, nes tokias tradicijas įskiepijo mama. Nuo mažumės ji sugalvodavo visą gimtadienio programą: sukviesdavo visus vaikus, viską paruošdavo, darydavo piešinių konkursus ir sporto varžybas. Tikrai pasistengdavo , kad ta diena man būtų ypatinga“,– prisiminė Vlada.

Portalui Žmonės.lt žurnalistė atvirai prisipažino, kad visapusiškai pajusti gimtadienio džiaugsmą trukdo tai, kad šalia nėra mamos. „Iš tiesų, šiandien man labai trūksta mamos, nes gimtadienio rytą ji ateidavo ir patampydavo  mane už kojų bei rankų sakydama: „Auk didelė!“. Mano atmintyje įstrigo šis mielas jos poelgis“, – su ilgesiu balse kalbėjo moteris.

Tačiau mama, pasirodo,  įskiepijo ne tik kasmetinį gimtadienio šventimą. Nuo mažumės rengiamos šventinės programos tapo Vlados gimtadienio dalimi. Maža to, sporto ritmu gyvenanti žurnalistė šįryt leido sau kiek pailsėti ir bėgiojimą atidėjo rytdienai.

„Iš tiesų, aš šiandien nebėgau, bet visą dieną apie tai svajojau. Tačiau atvažiuoja draugai į svečius, reikia pasiruošti, susitvarkyti ir sugalvoti programą. Visi žino, kad atėjus pas Vladą į gimtadienį programa tikrai bus. Tai – ilgus metus gyvuojanti mano gimtadienio tradicija.  Be to, specialiai kviečiau draugus su vaikais, kad ir šiems būtų šventė“, – gimtadienio koncepcija pasidalino ji.

Vlada besijuokdama prisipažino, kad, ko gero, mieliausia ir įsimintiniausia dovana – vyresnėlės Ulos staigmena. „Šis gimtadienis labiausiai įsimins dėl to, kad mano dukra atėjo ir mane labai mielai pasveikino – padovanojo gėlę iš kaimyno sodo. Tai yra pati geriausia dovana. Labai smagu, kad dukra jau supranta. Ji ir pati labai džiaugėsi dovanodama man tą gėlę“, – malonia dukros dovana pasidalino Vlada. O štai apie vyro įteiktą dovaną moteris nebuvo linkusi atvirauti.

Vlada prisipažino, kad nei vienam žmogui senti nėra malonu, tačiau ji apie tai negalvojanti. Maža to, patikino, kad vaikai ją priverčia jaustis kur kas jaunesne.

„Baisus tas skaičius 29-eri. Kai pagalvoju, kad turiu du vaikus, iš tiesų jaučiuosi labai jauna. Viskas prieš akis ir dar ne toks skaičius, kad apie amžių nuolatos mąstyčiau. Gal po 30-ties kalbėsiu kitaip“, – pokalbį baigė gimtadienį švenčianti sporto žurnalistė.

sportoakimirka.lt nuotr./Vlada Musvydaitė-Baranauskienė su vaikais
sportoakimirka.lt nuotr./Vlada Musvydaitė-Baranauskienė su vaikais

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką