Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

4 pasimatymų taisyklės, kurias derėtų sulaužyti

Pasimatymas
Photos.com nuotr. / Pasimatymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors daugelis pasimatymų dažniausiai priklauso nuo dviejų žmonių ir jų tarpusavio ryšio, vis dėlto yra keletas universalių ir kiekvienai porai pritaikomų taisyklių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Deja, šių taisyklių laikymasis ne visuomet  jums užtikrins neblėstančią meilę ar stiprų ryšį su savo partnere, veikiau priešingai – keletas plačiai paplitusių taisyklių gali netgi sugadinti jūsų santykius, – rašoma mademan.com tinklalapyje.

Per pirmuosius pasimatymus nederėtų kalbėti apie tai, kiek vaikų norite turėti

Išties būna nemalonu, kai su žmogumi užmezgę artimą ryšį, galiausiai po kelių savaičių, mėnesių ar netgi metų sužinote, kad jūsų norai skiriasi it diena nuo nakties. Geriausia visas kortas atskleisti kiek įmanoma anksčiau, kadangi šis sprendimas yra nepaprastai svarbus jūsų ateičiai. Ši taisyklė, be jokios abejonės, galioja ir kitiems dalykams. Patartina kuo anksčiau pasikalbėti ir apie seksualinį požiūrį, religinius įsitikinimus bei apie politines pažiūras, ypač, jeigu šios temos jums yra itin aktualios.

Naujajam partneriui nereikia pasakoti apie savo buvusius santykius

Žinoma, jums tikrai nereikėtų savo naujosios draugės lyginti su savo buvusia ir nuolat prikaišioti, kad jai derėtų pasikeisti. O užsiimant seksu, juo labiau nereikėtų pasakoti, kaip tai darydavo jūsų buvusioji. Tačiau juk naivu tikėtis, kad jūs ir naujoji jūsų mergina neturite jokios seksualinės praeities. Būkite suaugę ir nebijokite pasikalbėti apie savo seksualinę patirtį, juk taip gan mandagiai galėsite sužinoti, su keliais vaikinais permiegojo jūsų draugė ir kas jai patinka ar nepatinka lovoje.

Po keleto draugystės savaičių arba mėnesių jums jau nebereikia rūpintis savo išvaizda

Per pirmuosius pasimatymus daugelis vaikinų įdeda nemažai pastangų, kad sužavėtų merginas, tačiau vos pasiekę „patogų“ santykių lygį tiek vaikinai, tiek merginos pamažu pradeda kreipti kur kas mažesnį dėmesį į savo išvaizdą. Būtent dėl to, net ir „patogūs“ santykiai gali greitai nutrūkti. Merginos dažnai renkasi vaikinus, kurie rūpinasi savo išvaizda, nes jie atrodo kur kas labiau savimi pasitikintys, lygiai tas pats galioja ir merginoms, kurios neretai pamiršta pabrėžti savo seksualumą. Todėl pasistenkite neapleisti savęs net ir tuomet, kai manote, kad jūsų santykiai niekuomet neiširs.

Už pasimatymus mokėti turi vaikinai

Prielaida, kad vaikinas turi mokėti už visus pasimatymus, išties yra juokinga. Jeigu mergina visuomet tikėsis, kad vaikinas padengs visas sąskaitas, tokie santykiai tikrai nebus lygiaverčiai. Pati idealiausia situacija būtų, jeigu sąskaitas arba pasidalytumėte, arba vieną kartą mokėtų vienas, kitą kartą – kitas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Seksas Santykiai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką