Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 2d. 14:41

40-ąjį gimtadienį aktorius Audrius Bružas sutiko teatro scenoje: „Jutau jaudulį“

Audrius Bružas
Dainiaus Putino nuotr. / Audrius Bružas

Gruodžio 1 d. vakarą publika ir kviestiniai svečiai rinkosi į sausakimšą „Vilniaus mažąjį teatrą“ pasveikinti improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriaus Audriaus Bružo. Žinomas vyras tiesiai iš Vokietijoje vykusio tarptautinio improvizacijos festivalio į savo 40-ies metų jubiliejaus šventę grįžo su apdovanojimais.

Gimtadienio šventę Audrius pradėjo kartu su „Kito kampo“ aktoriais, surengdami kultiniu tapusį improvizacijos šou „Gero juoko dozė“. Nemažiau netikėta staigmena aktoriui tapo ir improvizuoti sveikinimai: draugai, aktoriai, gerbėjai skyrė dainas, sukurtas eiles bei dovanojo dovanas.

„Didžiąją dalį laiko praleidžiu teatre. Visas mano gyvenimas yra su juo susijęs. Dvidešimt metų esu šiame profesiniame kelyje, vienuolika iš jų – improvizuojant. Teatras man yra darbo vieta ir gyvenimo būdas, bet šį vakarą jis žiūrovams, draugams ir bičiuliams tapo geriausia vieta, kurioje galima švęsti. Tokia yra mano profesija: dalintis juoku, kurti geras emocijas scenoje“, – apie sprendimą gimtadienį minėti teatro scenoje pasakojo Audrius.

Renginio akimirkos – galerijoje:

„Gimtadienio dieną jaučiausi šventiškai. Atvykus į teatrą, kolegos mane pasitiko keistai tylėdami, o pasirodymo metu jie buvo parengę daug siurprizų. Jutau jaudulį, kadangi į šventę buvo pakviesta daug draugų, bičiulių. Taip pat atėjo ir tie mūsų teatro gerbėjai, kurie norėjo ir turėjo progą būti spektaklyje ir gimtadienio šventėje. Kartu mane lydėjo ir labai keistas jausmas, nes dažniausiai improvizuojant scenoje pasimetimo nebūna. Vakaro pradžioje mačiau pasitempusius, pakylėtus ir šventiškai nusiteikusius svečius. Tačiau kai pradėjome improvizacijos pasirodymą, tiek aktoriai, tiek publika vienas kitam dovanojo siautulį ir juoką“, – šventės įspūdžiais dalinosi Audrius.

Dainiaus Putino nuotr./Pasirodymo akimirka
Dainiaus Putino nuotr./Pasirodymo akimirka

Kartu su Audriaus gimtadieniu vakar įvyko ir šiais metais paskutinis „Gero juoko dozės“ pasirodymas. Tačiau improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai kviečia 2020 m. sutikti su didžiausiu pasirodymu metuose – naujametine „Gero juoko doze“, kuri vyks sausio 3 d. Vilniuje, sausio 21 d. Kaune ir sausio 22 d. Klaipėdoje.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

02:24
01:41
01:01

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką