Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

42 metų moteris permiegojo su tūkstančiu vyrų

N-18
Moters kojos
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Moters kojos
Šaltinis: 15min
0
A A

42 metų Didžiosios Britanijos gyventoja Crystal Warren jau permiegojo su daugiau nei tūkstančiu vyrų. Moteris tikina su 40 partnerių sugulusi dar iki 17 gimtadienio.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mažmeninės prekybos vadybininkė iš Braitono mano, kad priklausomybė seksui ją užklupo dėl skaudžių išgyvenimų vaikystėje. Kai Crystal tebuvo penkeri, išsiskyrė jos tėvai.

„Žmonės dažniausiai nemano, kad priklausomybė nuo sekso gali kamuoti moteris“, – Crystal sakė britų laikraščiui „Daily Mirror“. „Dažniausiai mes iš tų, kurios išsisukinėja nuo sekso bent tol, kol išjungiama šviesa, bet aš apie seksą galvoju ištisas dienas“, – sakė moteris.

Partnerių Crystal toli neieško. Dažniausiai moteris juos pačiumpa savaitgaliais viduryje dienos  baruose ar kavinėse ir parsiveda namo.

Nesėkmingą dieną moteris sako pasimylinti su septyniais skirtingais vyrais, kartais su keliais vienu metu.

Moteris teigia, kad jos poreikius patenkintų seksas ryte, per pietus ir dar tiek kartų, kiek tik įmanoma, vakare.

Panelė Crystal nekaltybę prarado būdama 15 metų. Ji mano, kad priklausoma nuo sekso tapo akimirksiu.

Jausmas būti geidžiamai pirmojo partnerio vertė ją vis daugiau ir daugiau eksperimentuoti.
Netrukus partnerius ji ėmė keisti maždaug kas mėnesį. Septyniolikos moteris jau turėjo patirties su 40 vyrų. Crystal nemano, kad tai labai daug tokio amžiaus merginai: esą taip elgdavosi visos jos kaimo gyventojos.

„Aš nežinojau, kad 40 vyrų yra tiek, su kiek dauguma moterų tepermiega per visą gyvenimą. Viskas, ką žinojau, buvo tai, kad mylėdamasi aš jaučiuosi puikiai“, – sakė Crystal.

Dvidešimties metų mergina absoliučiai mėgavosi seksualiniais nuotykiais ir užkariavimais.
Atsimindama tuos laikus, Crystal sako turėjusi suprasti, kad tai jau priklausomybė.

Aš nežinojau, kad 40 vyrų yra tiek, su kiek dauguma moterų tepermiega per visą gyvenimą.

Moteris užtikrina visada pasirūpinanti seksualinių santykių saugumu ir niekada nėra sirgusi jokia lytiškai plintančia liga. Vaikų turėti ji negali.

Tuo tarpu negavusi sekso Crystal tikina jaučianti susierzinimą ir liūdesį.

„Aš pradedu jausti alkį seksui“, – sako ji.

„Aš einu medžioti vyrų net per pietų pertraukas. Jeigu nepavyktų pasimylėti, visa diena būtų neproduktyvi. Jeigu sekso nepavyksta gauti kelias dienas, imu jaustis nusivylusi, mane puola depresija ir labai trūksta energijos“, – apibūdino savo savijautą moteris.

Moteris tikina suvokianti, kad žmonės laiko ją kekše, tačiau ji pabrėžia, kad priklausomybė yra tai, ko ji negali kontroliuoti.

Būdama 35-erių moteris pastebėjo, kad visi jos draugai pradėjo kurti šeimas, todėl ji nusprendė atakuoti jaunesnius vyriškius. Jų privalumas buvęs ir tas, kad galėjo patenkinti milžinišką ponios seksualinį apetitą.

Ji prisijungė ir prie specialaus pažinčių portalo, kuris padeda rasti panašių poreikių vyrų.
Sulaukus keturiasdešimtmečio dėl jos priklausomybės geriausia draugė nuo jos nusigręžė, tada moteris pirmą kartą pajuto savo priklausomybės žalą.

„Žinau, kad esu priklausoma nuo sekso, bet negaliu prisiversti ir kreiptis profesionalios pagalbos. Seksas yra vienintelis dalykas, priverčiantis mane jaustis savimi patenkinta. Manau, kad tada, kai vyrai pradės sakyti man „ne“, aš nebesimylėsiu. Žinau kai kurie žmonės manys, kad esu baisus žmogus, bet, patikėkite, aš ir pati savimi nesididžiuoju“, – žurnalistams prisipažino Crystal.

Crystal nuotraukas galite išvysti ČIA.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką