Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

45-ąjį gimtadienį švenčianti Eglija Vaitkevičė: „Skųstis gyvenimu negaliu, todėl džiaugiuosi kiekviena diena“

Eglija Vaitkevičė
Asmeninio albumo nuotr. / Eglija Vaitkevičė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 30 dieną Londone šiuo metu gyvenanti Eglija Vaitkevičė švenčia 45-ąjį gimtadienį. Moteris pasakojo, kad ši diena nuo visų kitų skiriasi tuo, kad tai – mažasis jubiliejus ir ji jau artėja prie brandos amžiaus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Naujuose namuose Londone šiemet gimtadienį švenčianti Eglija atviravo, kad jos gyvenimas per metus pasikeitė kardinaliai. Iš Kauno kilusi moteris po gimtadienio kasmet išvažiuodavo į keliones – balandis jai būdavo kelionių mėnuo. Tačiau šiemet E.Vaitkevičė neketina keliauti, o jei ir išvyks kur nors pailsėti, tai ji yra įsitikinusi, kad Anglijoje yra gražių vietų, kurias reikėtų aplankyti.

„Savo gimtadienį švęsiu labai jaukiai, tik su savo dukromis. Vyresnioji Greta per mano gimtadienį atvyksta iš Danijos, kur studijuoja. Mėgstu juokauti draugams, kad ji yra mano gimtadienio dovana.  Jei bus geras oras, ketiname aplankyti nuostabų botanikos sodą Kew Gardens, gal paplaukiosime laivu Temze“, – apie gimtadienio šventė portalui Žmonės.lt pasakojo E.Vaitkevičė.

Asmeninio albumo nuotr./Eglija Vaitkevičė su dukromis
Asmeninio albumo nuotr./Eglija Vaitkevičė su dukromis

„Dabar esu apmąstymuose apie savo gyvenimą: kiek nukeliavau, ką pasiekiau, ką nuveikiau. Manau, jog nuveikta nemažai: užaugintos dvi nuostabios dukros, viena išleista į mokslus universitete. Ir mano pačios yra baigti du universitetai, papildomai įsigijau kosmetologės specialybę, šiuo metu esu baigusi ne vienus papildomus kursus Londone. Taip pat vis dar mokausi Londono kosmetologijos koledže dirbti su lazeriais. Sausio mėnesį įkūriau įmonę „Esthetic City Ltd“, užsiimu savo gamybos žvakių ir kvepalų bei kremų pardavimais. Per aštuonis mėnesius Londone išties nemažai nuveikta, bet aš labai skubinu save daryti dar daugiau. Mano tempas šiuo metu labai greitas, nes nepastebėjau kaip atėjo gimimo diena. Nesu vieniša, turiu draugų. Turiu ir artimą draugą, mes keliaujame visur, kai yra laiko abiems. Negaliu skųstis gyvenimu, labai jį myliu ir džiaugiuosi kiekviena diena“, – teigė gimtadienį švenčianti Eglija.

Asmeninio albumo nuotr./Eglija Vaitkevičė
Asmeninio albumo nuotr./Eglija Vaitkevičė

Paklausta, ar nebijo pasenti, E.Vaitkevičė tik nusijuokė ir teigė nesuprantanti, kodėl kai kurie žmonės slepia savo amžių. Moteris prisipažino, kad daugelis negali patikėti išgirdę, kiek jai metų.  „Manau gavau puikius genus iš tėvų. Mano mama iki šiol atrodo jaunai ir yra sportiška ir aktyvi. Aš nepasakyčiau, kad darau kažką specialaus, kad išsaugočiau jaunystę. Kol kas jokių grožio patobulinimų nesu dariusi, net neišbandžiau botulino injekcijų ar hialurono, tačiau puikiai žinau viską apie visas procedūras. Kai kurias tenka atlikti ir savo klientėms“, – atviravo dviejų dukrų mama.

Eglija įsitikinusi, kad nebus originali, jei pasakys, kad moters grožis tiesiogiai priklauso nuo jos laimės pojūčio, geros nuotaikos. Dar prieš 17 metų dirbdama savo grožio kabinete pirmiausia ji buvo moterims psichologė, o tik paskui tik grožio terapeute. „Jūs neįsivaizduojate, kiek yra pakenkiama odai ir sveikata, jei moteris yra kamuojama streso ir nerami. Todėl pirmiausia aš konsultuoju moteris, kaip pasijausti gerai, nepasiduoti stresui, kaip atsipalaiduoti, kaip priimti gyvenimo sunkumus be didelės žalos savo grožiui“, – jaunystės patarimu dalijosi E.Vaitkevičė.

Asmeninio albumo nuotr./Eglija Vaitkevičė
Asmeninio albumo nuotr./Eglija Vaitkevičė

„Esu labai rimtas žmogus ir man dvasiniai turtai yra žymiai svarbesni už materialius. Tačiau esu ir kūrybinga asmenybė: man patinka vaidinti, kurti, todėl kartais visuomenėje mėgstu pasirodyti kitokia nei iš tiesų esu. Būtent tikrąją mane pažįsta tik artimieji. Tikrąją save aš slepiu nuo visuomenės ir man tai suteikia saugumo jausmą, nes esu labai jautri ir atvira, nuoširdi ir kartais naivi, gal todėl manyje vis dar gyvena vaikas. Manau, jei būsiu visiškai be kaukės, atvira, nuoširdi, mane gali aplinka sužeist“, – pasakojo Eglija.

Paklausus, ko palinkėtų sau šią gražią dieną, moteris ilgai negalvojusi atsakė, kad linki sau likti tokia, kokia yra. „Nieko neprašau tau, tik dėkoju už viską, ką turiu ir kuo esu“, – teigė Eglija.

Asmeninio albumo nuotr./Eglija Vaitkevičė
Asmeninio albumo nuotr./Eglija Vaitkevičė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką