Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 28d. 08:09

48-ąjį gimtadienį švenčiantis Arūnas Valinskas svajoja apie dukterį ir kelionę į kosmosą

Arūnas Valinskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Arūnas Valinskas

„Gimtadienis – kaip draugai, ar lauki, ar nelauki, vis tiek ateina“, – juokiasi lapkričio 28 dieną 48-ąjį gimtadienį švenčiantis prodiuseris, TV ir renginių vedėjas Arūnas Valinskas.

Sukaktuvininkas pasakojo, kad švęsti nebus kada, mat visą dieną suplanuoti darbai, o ir žmona Inga Valinskienė taip pat bus užimta. „Draugus įspėjome, kad atšvęsti rinksimės šeštadienį, nes gimtadienio dieną abu su Inga dirbsime. Na, o savaitgalį susirinks visi tie, kurie žino ir nori žinoti apie mano gimtadienį – visi kartu smagiai pašvęsime“, – Žmonės.lt sakė A.Valinskas.

Vyras atviravo, kad kur kas labiau laukia kitos progos, kurią noriai pamini. „Gimtadienis – viena iš tų švenčių, kurias paprastai sutinkame namuose, bet tai mūsų šeimoje nėra didžiausia šventė. Svarbiausia ir pirmoji – mūsų su Inga vestuvių metinės“, – sakė A.Valinskas.

Jiedu susituokė 1987-aisiais, todėl jau 27-erius metus nepamiršta paminėti vestuvių metinių. Šiemet sutuoktiniai nepamiršo pasidžiaugti ir dar viena judviejų švente: 30 metų pažinties jubiliejumi. „Gimimo dieną tu gimsti vienas, o per mūsų vestuves tarsi gimė keturi: mudu su Inga ir mūsų vaikai“, – trumpai paaiškina jis.

Sukaktuvininkas teigė, kad apskritai jam dažniausiai labiau įsimena žmonos gimtadieniai, nes jie būna vasarą. „Mėgstame švęsti žmonos gimtadienius, nes jie vyksta liepos mėnesį, kai šilta, o mano gimtadienis išeina toks tarsi pasiruošimas artėjančioms žiemos šventėms“, – šypteli.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas

Ant nosies – 50 metų

Pasiteiravus A.Valinsko apie gimtadienio dovanas, šis tiesiai šviesiai sako, kad stengiasi neįpareigoti žmonių sunkiems galvosūkiams renkant jam staigmeną.

„Man smagu, kai žmonės į gimimo dieną ateina neįsitempę ir nekamuojami klausimo, ką reikės dovanoti, todėl paprastai iš anksto užsimenu, ko norėčiau. Arba žmona kam nors užsimena, ko man reikia“, – kvatojosi pašnekovas.

„Esu kartą ir pats paprašęs dovanų – dešimties milijonų eurų, bet jos man iki šiol niekas neįteikė. Gal tas laikas dar ateis?“ – pridūrė vėl prapliupdamas juokais.

Apie ant kulnų minantį penkiasdešimtmetį A.Valinskas prisipažino jau irgi pagalvojęs, mat darbai įpareigoja gerokai į priekį pasidėlioti ateities planus. „Atvirai kalbant – jau pagalvoju ir apie 50-metį, nes jau dabar dėliojamės koncertus ir televizinius projektus keleriems metams į priekį. Šioje vietoje esu antras eilėje, mat pusmečiu anksčiau jubiliejų švęs Inga. Gal nuo jos nusižiūrėsiu, kaip švęsti?“ – šypsodamasis svarstė pašnekovas.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Arūnas ir Inga Valinskai
Arūnas ir Inga Valinskai

Svajonės apie kosmosą ir dukterį

Gimtadienio kaltininkas teigė, kad tokią dieną susimąsto ne apie praeitį, o apie ateitį, todėl šia proga sau linki dabartinių svajonių išsipildymo: „Esu iš tų, kurie nesižvalgo į praeitį, nes ji širdy ir prote atsigulusi kaip biblioteka. Žiūriu pirmyn ir noriu sau palinkėti, kad visi tie dalykai, apie kuriuos dar svajoju ir planuoju – virstų realybe.“

Pasiteiravus, apie ką gi svajoja tokia spalvota asmenybė, A.Valinskas surimtėjęs prabyla apie kelis netikėtus norus. „Žmonės manęs klausia – kur tu dar nori nukeliauti ir ką pasiekti? Nukeliauti galiu bet kur, o kur tikrai noriu – į kosmosą – kol kas ne. Jeigu man pasiūlytų keliauti kad ir tik į vieną Marso pusę – aš tikrai tą padaryčiau!“ – patikina.

„Antras dalykas, kur vis dar neprarandu vilties – susilaukti su Inga dukros. Nors suprantu, kad nukeliauti į kosmosą galbūt netgi realiau negu šis noras“, – šypteli du sūnus turintis A.Valinskas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Arūnas Valinskas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką