Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 19d. 20:00

5 dalykai, kurių ginkdie neturėtumėte sakyti pirmojo pasimatymo metu

Pasimatymas
„Shuterstock“ nuotr. / Pasimatymas

Pirmasis pasimatymas yra sudėtingas abiems pusėms – juk taip norisi palikti žmogui gerą įspūdį, o tai šitaip nelengva, kai dar nesate gerai pažįstami ir negali iki galo atsipalaiduoti. Kaip elgtis? Ką daryti? Ką sakyti? Visa tai privalote apgalvoti prieš eidami į pasimatymą. O portalas Guestofaguest.com skuba jums į pagalbą: surašė dalykus, kurių niekada neturėtumėte sakyti simpatijai pirmojo pasimatymo metu.

1.    „Man nepatinka įsipareigoti“

Vargu, ar kokia nors frazė pasimatymo metu galėtų nuskambėti dar blogiau. Na, jei tau taip nepatinka įsipareigoti, tai paaiškinki man prašau, kodėl ištisas valandas ruošiausi šiam susitikimui, atvykau čia su taksi idant spūstys autobuse nepakenktų mano išvaizdai ir taip kažko tikėjausi? Žinai, tu ne tik iššvaistei mano laiką, bet ir nemažai mano pinigų šiems drabužėliams. Ačiū už nieką. 

2.    „Nuotraukoje atrodai kitokia“

Vertimas: „nuotraukoje tu gražesnė, esu nusivylęs“. Gerai, gėda jam, kad pasakė tai garsiai, tačiau kalta ir tu, jei nuotrauka tikrai neatitinka realybės. Gal persistengei ir tu, ir jis? Išsiaiškinkite. Ir judėkite pirmyn.

3.    „Einu į daug pasimatymų“

Sveikinu, aš irgi, tačiau kadangi esu dama, to garsiai tau nepranešiu. Mieli vaikinai, jei nenorite, kad pasimatymo metu mergina pasijaustų apgailėtina, pasilaikykite tokią informaciją sau. Juk patys neriatės iš kailio, kad namo grįžtumėte vieni ir tylomis. Prieš kalbėdami pagalvokite. 

4.    „Neseniai išsiskyriau, buvo labai sunku“

Jeigu jam pradėjus kalbą apie savo skausmingas skyrybas su buvusia mergina tu dar nesusikrovei mantos ir tebesi su juo, pati kalta – dabar klausysies ilgos dainelės apie jo praeities santykius. Patarimas: pastatyk jam kokteilį, rask servetėlių nosiai išsišnirpšti ir pasišalink. Juk tu nenori būti ta, su kuria jis bandys „atsilošti“. 

5.    „Kam čia rašinėji?“

Puiku, tai prasidėjo. Ar tu manimi nepasitiki jau dabar? Labai blogas ženklas. Tiesą sakant, tai prilygsta aliarmui. Jei dar kada nors man taip pasakysi, išsiųsiu žinutę tau: „Ne tavo reikalas“. Neabejoju, kad ją gausi. 

„Shuterstock“ nuotr./Skyrybos
„Shuterstock“ nuotr./Skyrybos

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką