Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

50 tūkstančių litų vestuvėms išleisiantys Džordana ir Elegijus šampano per puotą neatsisakys

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius
Žurnalo "Žmonės"/ Mariaus Žičiaus nuotrauka / Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

2012 metai, 12 mėnuo, 12 diena – šią magišką datą vienas kitam „taip“ ištars legendinė dainininkė Džordana Butkutė (44) ir jos mylimasis bei vadybininkas Elegijus Strasevičius (44). Visas būsimos šventės smulkmenas jaunoji išdavė žurnalui „Mieste“ ir prasitarė, kad puotoje netrūks šampano. Tiesa, jis bus skirtas vestuvių svečiams, o ne Džordanai su Elegijumi.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Džordana, kokiais rūpesčiais dabar gyveni?

Nereikia net klausti. Dabar daug visokių rūpesčių. Žinoma, pagrindinis yra artėjančios vestuvės – organizavimas, suknelės primatavimai. Be to, su Elegijumi ruošiame naują mano muzikinę programą, koncertuoju privačiuose vakarėliuose, o dar namuose remontą pradėjome daryti, naujus baldus perkame... Trumpai tariant, trūksta paroje laiko. Nors man jo visada vis pritrūkdavo gyvenime.

O kokių netikėtų rūpesčių atsirado pastaraisiais mėnesiais?

Galima sakyti, kad su Elegijumi grįžome į mokyklos laikus. Dabar esame tarsi mokinukai. Du mėnesius iš eilės kiekvieną antradienį porą valandų praleidžiame vadinamosiose sužadėtinių pamokose.

Per didžiąją šventę vilkėsi Ramunės Piekautaitės specialiai Tau pasiūtą suknelę. Kodėl pasirinkai šią dizainerę, o ne, pavyzdžiui, Juozo Statkevičiaus darbą?

Man labai patinka jos stilius. Ramunė kuria moteriškus, išskirtinius drabužius. Dar nuo senų laikų mėgstu šios dizainerės darbus, kelis drabužius jau ir anksčiau esu pirkusi. Be to, mes labai lengvai su Ramune radome bendrą kalbą. O Juozo Statkevičiaus darbai man irgi patinka. Iš pradžių galvojau pas jį siūtis suknelę, net buvome trumpai kalbėję apie tai. Tačiau jis užsiėmęs žmogus, turėjo daug svarbių pristatymų, todėl viskas ir nusikėlė.

Jau yra žinoma, kad Tavo suknelė bus balta. Šiuo klausimu esi konservatyvi?

Turėjau minčių siūtis džordanišką suknelę, galvojau net apie odinį drabužį vestuvėms, tačiau vėliau atsisakiau šių minčių ir nusprendžiau būti tradicinė, itin romantiška ir moteriška nuotaka.

Ką per vestuves vilkės Tavo išrinktasis Elegijus?

Jis taip pat ypatingai progai siuvasi drabužį. Elegijus vilkės juodą elegantišką kostiumą. Jam padeda garsus Kauno dizaineris Kęstutis Lekeckas. Bet daug apie šventinius apdarus tarpusavyje nekalbame – norime, kad būtų staigmena.

Ar daug kainuos Džordanos ir Elegijaus vestuvės?

Na, normaliai... Mažiausiai 50 tūkstančių litų. Iki šiol neįsivaizdavau, kiek gali kainuoti vestuvės, bet kai viską susumavom, išėjo apvali suma. Juk viskas kainuoja: ir suknelė, ir kostiumas, ir maistas, ir papuošimai, ir vestuvių vedėja.

Niekam ne paslaptis, kad su Elegijumi jau seniai nevartojate alkoholio. Ar per vestuves iššausite šampaną?

O kaip kitaip? Jei patys nevartojame, dar nereiškia, kad ir svečiams neleisime. Kiti į mūsų sveikatą taurę šampano pakels. Tai bus tradicinė šventė, puota. Bet mes su Elegijumi alkoholiu nesivaišinsime. Esame laimingi ir be to.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką