Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 14d. 09:57

55 gimtadienį Naglis Šulija pasitiko lovoje: nukritus nuo kopėčių lūžo kulnakaulis

Naglis Šulija
Eduardo Bareikos nuotr. / Naglis Šulija

Rugpjūčio 13-oji orų pranešėjui Nagliui Šulijai buvo ypatinga diena, jis minėjo 55-ąjį jubiliejų. Visgi šventę užtemdė keli tamsūs debesys. Gimimo dienos išvakarėse žinomas vyras nukrito nuo kopėčių ir susilaužė kulnakaulį.

„Šiuo metu man sugipsuota koja, judrumo nedaug. Kalti namų tvarkymo darbai ir nesėkmingas pusiau kritimas, pusiau šuolis žemyn – lūžo kulnakaulis“, – 15min kalbėjo N.Šulija.

Vyras pasakojo, kad iš karto kreipėsi į medikus, jam buvo suteikta būtinoji medicinos pagalba. Į gydymo įstaigą vyrą nuvežė šeimos nariai, kurie, vedėjo teigimu, tvarkėsi puikiai – nei išsigando, nei papildomo jaudulio kėlė.

Vis dėlto Lazdynų ligoninėje diagnozės nebuvo puikios – po šuoliuko nuo kopėčių N.Šulijai lūžo kulnakaulis. Dabar jo laukia bent kelios savaitės lovoje.

„Kol kas aš nelabai galiu ką pasakyti, nes reikia sulaukti, kol mane apžiūrės specialistas. Dabar yra laukimo laikotarpis“, – nedaugžodžiavo orų pranešėjas.

Paklaustas, kiek laiko jam reikės praleisti namuose, jis sakė dar nežinantis, viskas paaiškės po kitą savaitę numatytos specialisto konsultacijos.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Naglis Šulija
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Naglis Šulija

„Niekas nežino, kiek laiko reikės praleisti su sugipsuota koja, viskas priklausys nuo to, kaip koja atrodys po savaitės. Kulno specialistas pasižiūrės ir nuspręsim, ką daryti toliau“, – sako N.Šulija.

Šiuo metu N.Šulija sakė sunkiai galintis pajudėti, koją reikia laikyti iškėlus aukštai į viršų, todėl bent kelias savaites teks praleisti lovoje.

Vis dėlto namuose jam veiklos netrūksta. Juk dabartinės komunikacijos priemonės leidžia visus darbus ir skubius reikalus atlikti vos kelių mygtukų paspaudimu. Taip, kaip pats juokiasi, jis ir horoskopus parašo, ir TV3 Žinių vedėjams nusiunčia informaciją, kokie gi orai laukia.

„Taip, kol kas eteryje manęs žiūrovai neišvys, bet kadangi lūžo koja, o ne smegenys, dirbti galiu“, – juokiasi vedėjas.

„Veiklos yra tikrai labai daug ir visai nebūtina vaikščioti. Žiūriu filmus, taip pat bendrauju su draugais, pažįstamais. Šiandien gaunu nemažai sveikinimų, reikia į juos atsakyti. Patikėkite, tikrai nenuobodu“, – juokėsi Naglis.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Naglis Šulija su dukra
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Naglis Šulija su dukra

Tai – tikras išsigelbėjimas, nes N.Šulija nemėgstantis drybsoti lovoje ir, kaip pats sako, švaistyti laiką. Tai ir traumą patyrė sekmadienio vakarą betvarkydamas šalia Vilniaus esančius namus.

„Nesu linkęs drybsoti, bet ką dabar darysi – priverstinė ramybė“, – ramiai taria vedėjas.

N.Šulija džiaugiasi, kad dėl patirtos traumos nereikėjo keisti jokių planų, atostogos nenuėjo veltui. O pajuokavus, galbūt vedėjas yra apsidraudęs savo gyvybę, susimąstęs tarė: „Ne, deja, iš šitos nelaimės užsidirbti nepavyks.“

Tiesa, tai yra pirmasis N.Šulijos lūžis gyvenime. Jis juokiasi buvęs išties ramus vaikis, todėl ir mokykloje neturėjo progos užsidėti gipsą, kad vaikai galėtų ant jo linkėjimų prirašyti. „To ir dabar neplanuoju daryti“, – juokiasi Naglis.

Planų N.Šulija neturėjęs ir gimtadienio dienai, todėl kojos trauma nesugadino jo dienos: „Kažkokių ypatingų planų nebuvo, o trauma juos sumažino iki minimumo. Viskas bus labai ramiai, nežinau ar bus tortas, bet minėsiu šią šventę su šeima.“

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką