Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 7d. 23:26

Ženklai, rodantys, kad jūsų partneris jums gali būti neištikimas

Vis daugiau moterų neištikimos savo vyrams.
Photos.com / Vis daugiau moterų neištikimos savo vyrams.

Tinklalapyje psychologytoday.com pateikti 6 ženklai, rodantys, kad jūsų partneris netolimoje ateityje arba jau dabar yra neištikimas.

1. Jūsų partneris turi savų paslapčių. Kalbėdamas telefonu jūsų partneris išeina į kitą kambarį arba staigiai uždaro kompiuterio ekraną, kai jūs tik prisiartinate. Toks paslaptingas elgesys reiškia, kad jis bando nuo jūsų atsiriboti.

2. Ginčai įsiplieskia be jokios priežasties. Jūsų partneris yra piktesnis nei įprasta. Gali būti, kad po nedideliu pykčiu slypi kur kas didesnės problemos. Taigi netikėtai įsiplieskęs jo pyktis arba tarp jūsų kilęs ginčas gali būti tik jo būdas parodyti, kad būtent jūs ir esate problema santykiuose.

3. Partneris bando jus pakeisti. Jūsų draugas ar draugė nuolatos primena jums jūsų trūkumus ir siekia, kad juos pakeistumėte. Gali būti, kad jis galvoja apie neištikimybę.

4. Jūsų partneris vis dar tikisi rasiantis tikrąją meilę. Subrendę partneriai prisitaiko prie realybės ir labiau branginti pradeda ilgalaikę meilę. Tačiau kai kurie vyrai ir moterys vis dar tikisi surasti tikrąją savo meilę, kitaip tariant sielos dvynį. O santykius su jumis jis laiko tik „pereinamuoju laikotarpiu“.

5. Vienas iš jūsų jaučiasi subtiliai menkinamas kito. Nuolatinė kritika, net jeigu ji ir išsakoma švelniais žodžiais, priverčia jus pasijusti teisiamu ir nemylimu. Anksčiau ar vėliau tokie santykiai sužlugs.

6. Jūsų partneris neprisimena jūsų bendros praeities. Jeigu jūs primenate santykių pradžioje įvykusius pasimatymus ar romantiškas akimirkas praleistas kartu, o jūsų partneris jų neprisimena, tai reiškia, kad jo arba jos jau nebetenkina dabartiniai santykiai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką