Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 25d. 13:11

7 mėnesius nėštumo nepastebėjusi L.Tamulytė-Stončė: „Galvojau, kad man vėžys ar pilvo išvarža“

Laima Tamulytė-Stončė su dukra
Asmeninio albumo ir fotodiena nuotr. / Laima Tamulytė-Stončė su dukra

Talentingoji komikė Laima Tamulytė-Stončė beveik visą nėštumo laiką, iki pat septinto mėnesio, nesuprato, kad laukiasi. Dabar mama pagaliau tapusi Mama Rock’n’roll atvirauja, kad tai, kas jai nutiko, yra tikras visą gyvenimą aukštyn kojomis apvertęs stebuklas.

Ankstyvą rudenį jau kurį laiką nuolatinį nuovargį jautusi moteris nuvyko pas gydytoją. Laima pasiruošė̇ išgirsti blogiausia. Komikei milžinišką nerimą kėlė sparčiai didėjantis gumbas pilve.

„Važiavau atlikti tyrimo galvodama, kad man vėžys ar pilvo išvarža. Po apžiūros medikė pranešė tai, ko mažiausiai tikėjausi. Išgirdau ne tik, kad laukiuosi, bet, kad man jau tuoj reikės gimdyti. Koks gimdyt, galvoju, juk prieš tai pastoti reikia. Beria ji naujienas man toliau, žinokit, gal kokiam šeštam, septintam mėnesyje jau esat.

LNK nuotr./Laima Tamulytė-Stončė
LNK nuotr./Laima Tamulytė-Stončė

Mano protui tai buvo visiškai nesuvokiama. Sakau, jūs suprantat, ką̨ man pasakėte? Mes dvidešimt metų stengiamės susilaukt vaikų, mums niekaip nepasiseka. Žinia apie nėštumą buvo griaustinis iš giedro dangaus – su liūtimi, žaibais ir perkūnijomis”, – LNK laidoje „Nuo…Iki...” – pasakojo L.Tamulytė-Stončė.

Komikei, apie nėštumą svajojusiai net dvidešimtmetį, labiausiai gaila, kad turėjo tokį trumpą laiką juo pasimėgauti.

Asmeninio albumo nuotr./Laima Tamulytė-Stončė ir Gediminas Stončius su dukra
Asmeninio albumo nuotr./Laima Tamulytė-Stončė ir Gediminas Stončius su dukra

„Taip norėjau, kad vyras aplink mane šokinėtų, kad naktimis valgyčiau raugintus agurkėlius ir ledus, kad jausčiausi didėjanti ir popinama. Aišku, nuo pat tos akimirkos, kai sužinojau, kad laukiuosi, tokia ir tapau. Bet tas saldus laikas buvo toks trumpas. Gimdžiau visai netrukus. Už poros mėnesių”, – atviravo L.Tamulytė-Stončė.

Kas padėjo porai susilaukti Emilijos? Su kokiais iššūkiais ir malonumais susiduria naujagimę prižiūrinti pora? Ir kas po stebuklingo gimdymo Laimą Tamulytę-Stončę labiausiai įskaudino? Jautri Laimos istorija – jau šį pirmadienio vakarą 20 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką