Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 26, 21:05

8 mėnesį nėščia P.Belousova su sužadėtiniu – sportinių šokių pasaulio vicečempionai

Vokietijoje gyvenanti šokėjų pora Patricija Belousova (26) ir Alexandras Ionelis (27) iš Leipcigo parsivežė pergalę – tapo Profesionalų Showdance Standartinių sportinių šokių pasaulio vicečempionais 2021. O poros šokio numeris turėjo didelę reikšmę netrukus gimsiančiam sūnui, nes jis buvo pavadintas jo vardu.
Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis / Asmeninio albumo nuotr.

Pasirodę ant parketo, Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis savo pasirodymą pavadino „Noeli“. Būtent šis vardas bus suteiktas jų gimsiančiam sūnui, rašo portalas Žmonės.lt.

„Esu labai dėkinga Aleksandrui, jam teko didžiulė atsakomybė ne tik kilnoti mane šokyje, bet ir daryti tai itin atsargiai“, – Žmonės.lt sakė būsima mama Patricija.

Vardas Noeli kilęs iš prancūzų kalbos, tačiau priimtas sprendimas pridėti lietuviškąją „-s“ galūnę, kad vardas pabrėžtų Patricijos kilmę iš Lietuvos.

Šokėjai parengė šou pasirodymą atsispirdami į savo realius gyvenimo įvykius. Aštuntą mėnesį besilaukianti Patricija sukosi ant parketo lyg Deivė. Sudėtingais šokių ir pakėlimų elementų deriniais būsimi tėvai kūrė magiją, kuri nepaliko abejingų komisijos tarpe. Vokietijai atstovaujančiai porai skirti 138 įvertinimo balai, užtikrinę antrą vietą.

Pirmą vietą užėmė taip pat Vokietijai atstovavę ir 145 balus surinkę šokėjai Valentinas Lusinas ir Renata Lusin.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis

Aukso medalius laimėjusi pora yra gerai žinomi Vokietijoje šokėjai, kuriems šis Pasaulio čempionatas buvo paskutinis karjeroje. P.Belousova atskleidė, kad besiruošdama savo paskutiniam čempionatui jautėsi gerai.

„Mano nėštumas nėra sudėtingas, aš gerai jaučiuosi. Žinoma, būna streso ir nuovargio, tačiau mes negalėjome numesti tiek daug įdėto pasiruošimo ir darbo. Esu labai dėkinga Aleksandrui, jam teko didžiulė atsakomybė ne tik kilnoti mane šokyje, bet ir daryti tai itin atsargiai“, – pasakojo Patricija.

Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis
Asmeninio albumo nuotr./Patricija Belousova ir Alexandras Ionelis

Aštuntą mėnesį besilaukianti P.Belousova skatina ir kitas moteris klausytis savo kūno ir jei tik gali – neapleisti veiklų bei savo svajonių.

„Norėčiau paskatinti daugelį moterų klausytis savo kūno ir priimti sprendimus pačioms su gydytojų konsultacijų pagalba. Mes savo kūną pažįstame geriausiai. Aš stengiuosi klausytis savo kūno, bet ir neapleidžiu svajonių“, – sakė būsima mama.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką