Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 14d. 12:24

84-erių aktorė Elvyra Žebertavičiūtė emigruotų, jei galėtų: „Požiūris į žmogų žlugdo!“

Elvyra Žebertavičiūtė
Jevgenij Demjančiuk nuotr. / Elvyra Žebertavičiūtė

84-erių aktorė Elvyra Žebertavičiūtė dalyvaudama laidoje „Valanda su Rūta“ pareiškė, kad emigruotų iš Lietuvos, jei tik galėtų.

„Noriu išeiti į aikštę ir išsirėkti. Noriu pakviesti visus išeiti ir išsirėkti. Mus užaugino bandomis. Buvo dešinieji, buvo kairieji. Pasakė vadai iš dešinės ir mes – paskui juos. Visi laukėm, kad pasikeis kažkas, kad bus geriau. Vadovai išsigimė, o mes likome, atitrūkom visiškai, į mus niekas nekreipia dėmesio. Jie nuėjo savo keliu, kai reikia – rankytėmis susikabina ir pučia vieną dūdą, laukia 4 metų, kai vėl ateis eilė. Nebeliko padorių žmonių, nėra sąžinės“, – dalyvaudama laidoje „Valanda su Rūta“ teigs legendinė kino ir teatro aktorė Elvyra Žebertavičiūtė.

Laidoje bus kalbama, kodėl lietuviai išvažiuoja iš tėvynės – per 25-erius metus emigravo beveik trečdalis Lietuvos, apie 870 tūkst. žmonių.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Elvyra Žebertavičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Elvyra Žebertavičiūtė

Anot aktorės, taip kaip ji, jaučiasi daugelis Lietuvos žmonių. Garsi moteris neslėpė pasipiktinimo valdžioje esančiais žmonėmis.

„Apleista kultūra ir švietimas, žmones lavinti reikėjo, kad jie mąstytų, o partijų tikslas – kad visi būtų banda!“ – įsitikinusi aktorė.

Elvyra Žebertavičiūtė įsitikinusi, kad per 25 metus daug klaidų padaryta ir ne tuo keliu nueita: „Mes praradome kartą!“

Laidoje taip pat dalyvavęs Mindaugas Vidugiris po 9 metų Airijoje grįžo į Lietuvą. „Namo grįžau su sūnumi, palapine ir motociklu“, – sakė jis. Anot Mindaugo, Lietuva fantastiška šalis.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Elvyra Žebertavičiūtė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Elvyra Žebertavičiūtė

„Jaučiuosi kaip cirke, nežinau, kokioje šalyje jūs gyvenate. Jei jūs nematote, ko jūs nesugebate?“ – stebėjosi Airijoje ir greito maisto restorane dirbęs vyras, kuriam po grįžimo Lietuva padarė puikų įspūdį.

Toks Mindaugo klausimas sujaudino aktorę: „Jūs nematote skurdo? Mes meluojam? Seni žmonės nebeturi galimybės. Ką daryti jiems, kurie viską atidavė dėl jūsų? Dėl to jūs galite važinėti po užsienius”.

„Jei būčiau jaunesnė, emigruočiau ir aš. Neteisybės jausmas smaugia, korumpuoti politikai net neraudonuoja, o požiūris į žmogų žlugdo“! – tėškė 84-erių metų aktorė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Elvyra Žebertavičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Elvyra Žebertavičiūtė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

00:27
05:44
13:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką