Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Ditkovskytė ir P.Vanagas PBK projekte „Ledas ir liepsna“ kyla aukštyn

A.Ditkovskytė ir P.Vanagas
PBK nuotr. / A.Ditkovskytė ir P.Vanagas
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį, spalio 17 dieną, grandioziniame Pirmojo Baltijos kanalo (PBK) projekte „Ledas ir liepsna“ Lietuvai atstovaujantys Agnė Ditkovskytė ir Povilas Vanagas vėl sužavėjo įspūdingu pasirodymu, teigiama išplatintame pranešime spaudai

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Antrajame ture mūsų šalies atstovams komisija buvo itin dosni ir skyrė aukščiausius balus – viso 12. Pasiekimas iš tiesų didelis, nes maksimalus taškų skaičius skirtas tik dviem poroms. Sudėjus abiejų turų – šokio ant parketo ir čiuožimo ant ledo balus, A.Ditkovskytė ir P.Vanagas atsidūrė penktojoje projekto turnyrinės lentelės vietoje. Dabar jų sąskaitoje – 23,9 balo. Nuo pirmąją vietą užėmusių Lizos Arzamasovos ir Maksimo Staviskio, atstovaujančių Rusijai, jie atsilieka vos 0,8 balo.

Antrajame ture mūsų šalies atstovams komisija buvo itin dosni ir skyrė aukščiausius balus – viso 12.

Šįkart Agnė ir Povilas ant ledo atliko šokį pagal A.Pugačiovos dainą „Tu esi pasaulyje“. Ruošdamiesi išėjimui į areną pasak jų pačių, didžiausią dėmesį lietuviai skyrė būtent pasirodymui – meninei išraiškai bei perteikiamoms emocijoms, tikėdamiesi techninius atlikimo elementus patobulinti vėlesniuose etapuose. Šokis buvo kupinas meilės, gilių išgyvenimų bei jautraus lengvumo. P.Vanagas suvaidino kareivį, karo baisumus iškeitusį į mylimąją. Agnės ir Povilo pasirodymai visada subtiliai supinami su itin profesionaliais vaidybiniais elementais, kurie kaskart vis labiau žavi tiek žiūrovus, tiek ir komisijos narius. Džiugu, kad vos du mėnesius besitreniruojanti lietuvių pora sugebėjo pasiekti tiek daug.

Pagal projekto „Ledas ir liepsna“ taisykles viena laida skiriama šokiams ant parketo, o kita – čiuožimui ant ledo. Dailiojo čiuožimo pasirodymus vertina komisija, vadovaujama žinomos trenerės Tatjanos Tarasovos, o už šokius balus skiria šokių komisija, kurios pirmininku paskirtas artistas Faruchas Ruzimatovas. Šiuo metu projekte dalyvauja 17 porų. Po kiekvieno turo, kurį sudaro čiuožimas ir šokis, pasitraukti iš projekto gresia dviem mažiausiai komisijos balsų surinkusioms poroms, iš kurių vieną projekte palieka PBK žiūrovai, balsuodami trumposiomis žinutėmis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką