Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 13d. 09:00

A.Jagelavičiūtė kirto savo kritikams: „Ne mano problema, kad jums nepatinku“

Viena ryškiausių Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių, stilistė Agnė Jagelavičiūtė šiuo metu yra pasinėrusi į sūnaus auginimą, verslą, naujų namų įkūrimą ir neseniai atrastą psichoterapiją. Būtent pastaroji moko ją, kaip dorotis su įžeidžiančiais komentarais, kurių moteris sulaukia nemažai. Socialiniuose tinkluose neveidmainiauti besistengianti Agnė 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ pripažįsta, kad žmonių agresyvumas auga ne dienomis, o valandomis.

A.Jagelavičiūtė socialiniuose tinkluose neretai sulaukia neapykantos bei paniekos kupinų žinučių, tačiau pastaruoju metu, anot jos, tokių komentarų kiekis yra itin išaugęs, o tam įtakos turi ir karantinas.

„Žmonių agresyvumas auga ne dienomis, o valandomis“, – neslepia stilistė.

Tam, kad būtų lengviau susidoroti su problemomis, Agnė ne vienerius metus ieškojo psichologinės pagalbos, tačiau turėjo praeiti daug laiko, kol pagaliau rado tinkamą.

„Priklausau kategorijai žmonių, kurie nebijo pripažinti tam tikrų faktų iš savo gyvenimo. Pavyzdžiui, apie skaudžias skyrybas ar tai, kad lankausi psichoterapijoje, kuri man labai padeda, – sako A.Jagelavičiūtė. – Dabar man gera, nes priėmiau pagalbą.“

Nors nuo nemalonių komentarų atsiriboti neįmanoma, Agnei psichoterapija padeda suprasti, jog iš tiesų blogai yra ne jai. Todėl moteris drąsiai socialiniuose tinkluose dalinasi tokiomis akimirkomis, kurias kiti pasilaikytų sau.

„Esu nusprendusi nefeikinti gyvenimo. Kiek įmanoma, stengiuosi nemeluoti. Man atrodo, nėra gerai vaidinti apie puikius genus ir tai, kad dėl to esi gražuolė, arba, jog jautiesi šeimoje laiminga, nors iš tiesų yra kitaip“, – tikina A.Jagelavičiūtė.

Piktiems komentatoriams atsikirsti nevengianti Agnė atvirai sako, kad savo charakterio keisti neketina.

„Aš isterikė, todėl dažnai esu aplinkybių auka, – pripažįsta A.Jagelavičiūtė. – Ar aš kam nors skolinga, kad turėčiau save šlifuoti? Visi, kam nepatinku, gali mane užblokuoti. Ne mano problema, kad jums nepatinku.“

www.elitaz.lt/Agnė Jagelavičiūtė
www.elitaz.lt/Agnė Jagelavičiūtė

Prieš kurį laiką nutrūkus antrai Agnės santuokai, ji dėl to nieko nekaltina – anot stilistės, dėl nesėkmingų santykių yra kaltos abi pusės. Vis dėlto ir po skaudžių skyrybų ji meilę laiko itin svarbiu jausmu.

„Santuokos griūtis yra liūdnas dalykas, bet jeigu taip nutiko, vadinasi, nutiko – gyvenimas tęsiasi, – mano A.Jagelavičiūtė. – Esu linkusi įsimylėti, nesu žmogus, kuriam būtų sunku tai padaryti. Tačiau dabar, tiesą sakant, man asmeninis komfortas yra svarbiau už meilę.“

Neseniai Agnė viešai prabilo apie patiriamą smurtą, o kartu nusprendė suburti nuo to nukentėjusias moteris ir padėti joms gauti profesionalią pagalbą. Anot jos, tai yra didelė problema.

„Smurtas nėra tik mušimas – jis gali būti finansinis, psichologinis, tad ne visada galime atpažinti formas, – teigia A.Jagelavičiūtė. – Noriu padėti moterims pačioms sau atsakyti į tam tikrus klausimus.“

Nesu už išvaizdos keitimą, bet esu už amžiaus palaikymą įmanomomis priemonėmis

Pastaraisiais metais Agnė ryžosi keliskart patobulinti savo išvaizdą ir taip sulaukė nemažai kritikos, mat anksčiau buvo gerai žinoma kaip žmogus, kuris dėl to kritikuodavo kitus.

„Kritikuodavau jaunas moteris, kurios darydavosi grožio procedūras ir atrodydavo dirbtinai – niekada nesakiau, kad tai yra problema, kai tobulindavosi vyresnės moterys. Tenka pripažinti, kad aš jau priklausau pastarajai kategorijai, – šypteli A.Jagelavičiūtė. – Natūralu, jog bręstant imi atrodyti kitaip. Nesu už išvaizdos keitimą, bet esu už amžiaus palaikymą įmanomomis priemonėmis. Būtų kvaila jomis nesinaudoti.“

Komplimentų Agnė dažnai sulaukia ir dėl savo svorio, tad stilistė primena svarbią taisyklę, kaip pavyksta išlaikyti gerą figūrą – ji valgo pirmoje dienos pusėje.

„Ilgą laiką sugebėjau nevalgyti vakarais, bet prieš kelias dienas 21 valandą suvalgiau sriubos. Pradedu netekti valios, todėl priaugau svorio“, – pripažįsta A.Jagelavičiūtė.

Neseniai Agnė paliko vyriausiosios redaktorės pareigas mados žurnale, tačiau toliau aktyviai darbuojasi su reklamos projektais, kurie jai atneša didžiąją dalį pajamų.

„Pajamos iš žurnalo nebuvo pagrindinės, – sako A.Jagelavičiūtė. – Nemėgstu būti vadinama influencere, nes kai atsirado instagramas, aš jau buvau žinomas žmogus. Kaip mėgstama sakyti, jeigu jis dingtų, aš vis dar turėčiau tikrą darbą ir specialybę.“

Visą pokalbį su A.Jagelavičiūte žiūrėkite įraše:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 20

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

52:38
03:42
23:25

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką