Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 25, 14:35

A.Mickevičius atvėrė naujų namų duris ir prabilo apie netektį: „Patirtis užgrūdina“

Aistis Mickevičius Lietuvai geriausiai žinomas kaip kūrėjas personažų Orestas Vaigauskas arba Vydas, kurį anksčiau būdavo galima girdėti radijo stoties M–1 eteryje, matyti televizijos ekranuose. Kita dalis žmonių Aistį pažįsta kaip vieną pirmųjų Lietuvos parfumerių, galinčių ne tik papasakoti apie unikaliausius kvapus, tačiau ir jums sukurti asmeninius kvepalus.
Aistis Mickevičius
Aistis Mickevičius / LNK nuotr.

Laidoje „Bus visko“ – interviu su Aisčiu ne tik apie jo karjerą ir žaismingus nutikimus, tačiau ir jautrius aktoriaus gyvenimo momentus, kurių pastaraisiais metais taip pat netrūko. Prieš pat prasidedant karantinui teko atsisveikinti su tėčiu, ne vienerius metus kovojusiu su sunkia liga. Kalbėdamas apie tai, vyras prisipažįsta – tai buvo visa keičiantis lūžis, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

„Pasikeitė vienas dalykas – aš nieko nebebijau. Ta visa patirtis ji tiek užgrūdina, nes iš pradžių tau visko baisu – baisu seselių, daktarų ir kažkokių fiziologinių dalykų, o paskui staiga nebe. Atėjo ta pandemija, visiems labai baisu, o man šiandien nelabai”.

Tačiau pozityvumo ir sveiko humoro Aistis šiandien ir vėl nestokoja. O žiūrėdamas į savo pastaruosius metus taip pat turi kuo pasidžiaugti. Interviu buvo filmuojamas naujuose Aisčio namuose, į kuriuos jis pakvietė „Bus visko“ laidos komandą. Čia daug paveikslų, nuotraukų, o apsidairius po juos galima suprasti, koks iš tiesų yra Aistis ir kas jo įkvėpimas.

„Čia šalia manęs – Halės turgus. Nueini, ir tau visi reportažai, visos kronikos: kas ką ten pastūmė, kas ką pavogė, kiek kas kainuoja, kuo žmonės nepatenkinti, apie ką jie kalba. Mano didžiausias įkvėpimas – stebėti aplinką”.

Taip Aisčio karjeroje atsirado ne vienas itin sėkmingas personažas. O pastaruoju metu vyras geriausiai žinomas kaip Oresto Vaigausko įkūnytojas. Daug kas pritars, kad su aktore Ineta Stasiulyte Aistis sukūrė stulbinančiai sėkmingą duetą. Su kuriuo šiandien jie priverčia kvatoti ne vieną. Todėl šiandien yra kviečiami vesti įvairiausius renginius. Ir be abejo, susiduria su pačiomis komiškiausiomis situacijomis. Mat jų sukurti personažai yra tokie, kurie sau leidžia pasakyti kur kas daugiau nei paprasta scenos pora.

„Mūsų humoras nėra kažkoks grubus, bet kažkam gali pasirodyti ir „too much”. Mes daug apie seksą kalbame, daug kalbame apie tarpusavio santykius. Būna labai juokinga, kai mes psichologiškai kartais atspėjam tarp svečių kažkokius besiklostančius santykius – ten ir meilužes kažkieno išsiaiškinam, ir, žinai, kažkokias vienalytes poras. Pavyzdžiui, vienam baliuje sėdi kunigas, o šalia jo toks jaunuolis. Mes sakom: o jūs čia porelė? Ir aš matau, kaip jie abu bala, rausta, bala ir rausta. Aistis Mickevičius to sau niekada neleistų pasakyti, o štai Orestas – tiesmukas ir nevengia pasisakyti ar net pirštu parodyti.“

Pokalbis su Aisčiu – šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką