Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 9d. 12:48

A.Pauliukevičius su I.Adams santuokoje – 7 metus: žmonai skyrė jautrius žodžius

Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams
Asmeninio albumo nuotr. / Andrius Pauliukevičius ir Ilka Adams
Lapkričio 8-ąją sporto treneriai Andrius Pauliukevičius ir iš Namibijos kilusi Ilka Adams paminėjo septintąsias savo vestuvių metines. Šios gražios sukakties proga vyras mylimajai nepagailėjo gražių žodžių. „Mano visi didžiausi laimėjimai atėjo po vestuvių“, – sako jis.

Jautrią žinutę Andrius Pauliukevičius pirmadienio vakarą paviešino savo feisbuko paskyroje. Įrašu sportininkas sutiko pasidalyti ir su portalo skaitytojais.

„Sprendimas buvo priimtas anksčiau nei tą dieną, bet prieš 7 metus Namibijoje įvyko to svarbiausio mano gyvenimo sprendimo įkūnijimas – mūsų vestuvės.

Ilka yra mano gyvenimo meilė ir mano geriausia draugė, palaikanti ir man padedanti visose mano pasirinkimuose ir veiklose: kultūrizme, knygų rašyme, galiūnuose.

Tai ne atsitiktinumas, bet tie didžiausi mano sportiniai ir kūrybiniai laimėjimai atėjo po mūsų vestuvių, mums visą laiką esant kartu.

Jos šeima man dabar yra tokia pati artima kaip ir ta, iš kurios aš atėjau. O jos šalis tokie patys namai kaip ir ta, kurioje aš gimiau“, – rašė A.Pauliukevičius.

Vyras pasidalijo ir gražiausiomis vestuvių akimirkomis.

Įrašas sulaukė daugybės reakcijų ir bičiulių nuoširdžių sveikinimų.

Primename, kad Lietuvos tarzanu dažnai vadinamas Europos kultūrizmo čempionas Andrius Pauliukevičius savo išrinktąją, konkurso „Mis Nambija“ nugalėtoją Ilką Adams vedė 2014-ųjų lapkričio 8-ąją. Poros vestuvės vyko nuotakos gimtinėje – Nambijoje, pagal visas vietos tradicijas.

„Kadangi gyvename Lietuvoje, mano tėveliai ir artimieji mus gana dažnai mato. Jeigu dar ir vestuves būtume kėlę Lietuvoje, būtume labai nuskriaudę Ilkos giminę. Todėl pagalvojome, kad teisingiausia vestuves atšokti Namibijoje“, – žurnalui „Žmonės yra pasakojęs Andrius.

Po sužadėtuvių pradėjus planuoti šventę, karščiausias vestuvių Afrikoje iniciatorius buvo būtent jis: „Todėl, kad labai nenorėjau įprastų lietuviškų vestuvių. Su daug alkoholio, morališkai pasenusiomis tradicijomis, suvaidintu linksmumu, kvailais ir beprasmiškais žaidimais, su reikalavimais, kad jaunikis privalo daryti tai, nuotaka – tai... Viso to norėjosi išvengti.“

Vyrui pritarė ir Ilka: „Afrikoje vestuvės – kitokios. Irgi su savomis tradicijomis, bet čia žmonės mėgsta tiesiog bendrauti per vestuves, šokti, valgyti, linksmintis, o ne žaidimus žaisti. Visi elgiasi laisvai.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką