Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 5d. 19:05

A.Pukelis padėjo Gyčiui Paškevičiui vėl užgroti „Gibson“ gitara: pavogtoji taip ir neatsirado

Gytis Paškevičius ir naujoji jo gitara
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Gytis Paškevičius ir naujoji jo gitara

Lietuvos dainiumi tituluojamas šiaulietis atlikėjas Gytis Paškevičius vėl groja savo svajonių gitara „Gibson“. Liepos mėnesį vagys instrumentą nugvelbė, o po kelių mėnesių per šeimos šventę draugai padovanojo lygiai tokį pat, tik juodą. Dainininkas skubiai nutildė gandus, jog prieštaringos reputacijos tauragiškis verslininkas Arūnas Pukelis jam sugrąžino pavogtąją gitarą.

Dainininkas G.Paškevičius liepos mėnesį neteko savo mylimiausios gitaros. Vagys vieną šeštadienio naktį Palangoje apiplėšė jo automobilį – išdaužė langą ir pasisavino gitarą, įrašus, kelis smulkesnius daiktus.

Gitara „Gibson Chet Atkins SST“ buvo mėgstamiausias G.Paškevičiaus instrumentas. Dainininkas teigė, kad Lietuvoje jo gitaros parduoti neįmanoma – visi pažins. Tačiau ji neatsirado.

Rudenį G.Paškevičius su žmona Rugile šventė sidabrines vestuves. Šventėje dalyvavo daugybė draugų. Muzikantui bei dainininkui šeimos sukaktis tapo dviguba švente – jis atgavo „gibsoną“. Tiksliau – ne tą patį, o lygiai tokį pat.

Prie šios dovanos, tikėtina, nemažai prisidėjo tauragiškis verslininkas A.Pukelis. Šis verslininkas anksčiau sietas su kriminaliniu pasauliu. Dėl šio asmens kilo gandų – gal jam pavyko iš nedorėlių vagišių atimti pavogtąją gitarą?

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Arūnas Pukelis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Arūnas Pukelis

„Mano dovana buvo visai kita. Galiu tik pasakyti, kad dalyvavau Gyčio šeimos šventėje. Iš mano pusės – piniginė dovana ir gėlės – lai žmogus įsigyja, apie ką svajoja. Daugiau apie asmeninę Gyčio šventę negaliu pasakoti – kreipkitės į jį asmeniškai“, – tvirtino A.Pukelis.

Alvydo Januševičiaus nuotr./Gytis Paškevičius
Alvydo Januševičiaus nuotr./Gytis Paškevičius

G.Paškevičius pripažino, kad jis iš tiesų vėl turi savo svajonių gitarą, kurią jam padovanojo draugai, tačiau tai visai kitas muzikos instrumentas. Kokie draugai? Visi.

G.Paškevičius pripažino, kad jis iš tiesų vėl turi savo svajonių gitarą, tačiau tai visai kitas muzikos instrumentas.

„Tas pats modelis, tik juoda. Anksčiau grojau su geltonu „gibsonu“. Šių gitarų jau nebegamina, todėl sunku įsigyti, o kainos labai svyruoja“, – kalbėjo atlikėjas.

Muzikantas teigia, kad tokią gitarą dar galima įsigyti už Atlanto.

Jos kaina labai įvairi – nuo 2000 iki 6000 eurų. Jeigu ji priklausė kokiam garsiam atlikėjui, kaina gali pakilti į kosmosą.

Kurį laiką G.Paškevičius koncertavo kitomis akustinėmis gitaromis. Atgauti tą pačią gitarą jau prarado viltį. Nors Lietuvos scenose jo vogta gitara vargu ar pasirodys, pasaulyje yra daugybė „Gibson“ gitarų gerbėjų – gal kažkas ją jau nupirko.

Alvydo Januševičiaus nuotr./Gytis Paškevičius
Alvydo Januševičiaus nuotr./Gytis Paškevičius

Atlikėjas nesako, jog „Gibson“ yra geriausia gitara pasaulyje – yra daugybė gerų firmų. Tačiau jam ji labai brangi – koncertavo ja ilgus metus, išgaunamas skambesys jau tapo jo scenine dalimi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką