Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 25, 08:49

A.Valinskas: „Kremliaus dvasios ubagus priminsiu – kol gyvas būsiu, neatleisiu“

55-erių buvęs politikas Arūnas Valinskas, garsėjantis savo temperamentu, nerenka žodžių kalbėdamas apie kai kurias Lietuvos garsenybes, karą Ukrainoje sulyginusias su „spektakliu“, ar „pasaulio apsivalymu“.
Arūnas Valinskas
Arūnas Valinskas / LNK nuotr.

„Ar neteko sulaukti skambučio iš SEL‘o, Juozo Statkevičiaus, „Rebelheart“ lyderio ar Gyčio Paškevičiaus? Ne, neteko. Jeigu ir tektų, tai be problemų pakelčiau, tik nelabai įsivaizduoju, ką jie man galėtų pasakyti, nes, kai jie pamatė, kiek ir kaip prisidirbo ir kokia visuomenės nuomonė, jie patys supranta, kad įklimpo. Įklimpo lygiai taip pat giliai, kaip rusų kariuomenė su savo karu Ukrainoje įklimpo.

Šie Kremliaus dvasios ubagai įklimpo mūsų smegenyse, mes juos prisiminsim, o jei kažkas pamirš, aš priminsiu, čia yra mano garbės žodis. Kol gyvas būsiu, šito dalyko aš neatleisiu...“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigia televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Arūno Valinsko žodžiai skirti ir tiems, kurie garsiai pasvarsto, kad lietuviai per daug padeda ukrainiečiams, kad turėtų labiau rūpintis savais, o ne svetimais, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Arūno ir Ingos Valinskų šeima į savo namus priėmė net dvi nuo karo pabėgusių ukrainiečių šeimas. Vieną jų apgyvendino Senamiestyje turimame bute, kitai skyrė dalį savo namo Vilniaus pakraštyje. Paklaustas apie globojamų šeimų istorijas ir išgyvenimus prasidėjus karui, Arūnas nedaugžodžiauja...

„Čia, ko gero, sukrečia ne tai, ką jie pasakoja, o kaip jie pasakoja, nes daugiau pasako jų akių, kūno kalba. Mes stengiamės jiems nelįsti į akis...“, – pasakoja Arūnas.

Karo pabaigos, pasak Arūno, greitai nesulauksime. Tokiomis savo įžvalgomis jis pasidalinęs ir su svečiais iš Ukrainos – taip jis vadina globojamas šeimas.

„Jie turėjo tokią mintį: sako, mes čia 3-4 savaites pabūsim, ir važiuosim namo. Sakau, žinokit, nenoriu jūsų nuvilti, bet, ko gero, Naujuosius metus dar čia švęsime kartu“, – pasakoja A.Valinskas.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką