Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 24d. 20:07

Projektą „Šok su manimi“ paliko žiūrovų simpatijų nesulaukusi N.Pareigytė (atnaujinta 22.10 val., nuotraukos)

Nijolė Pareigytė šokių sūkury
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Nijolė Pareigytė ir Tomas Slausgalvis

Šis šeštadienio vakaras TV3 laidos „Šok su manimi“ dalyviams ypatingas: projektas pasiekė mediumą. Nepaisant to, šįvakar su šou teko atsisveikinti Nijolės Pareigytės ir Tomo Slausgalvio porai. Tuo tarpu į projektą grįžusi laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė gali būti rami – jos poros pasirodymas buvo įvertintas itin palankiai.

Šįkart šokėjų pasirodymas vertina dvi naujos komisijos narės – daugkartinė Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionė Eglė Visockaitė bei aktorė, balerinos išsilavinimą turinti Eglė Mikulionytė.

„Aš sėdžiu nuostabiai, tarp dviejų eglių, tik kažkodėl čia viena beždžionė atsirado“, – progos įgelti kolegai Jurijui Smoriginui nepraleido Vytenis Pauliukaitis. Tuo tarpu choreografas J.Smoriginas Vytenį išvadino kelmu.

Šioje laidoje poros paskutinį kartą šoka privalomuosius šokius. Prieš pasirodymą laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė prisipažino, kad į projektą norėtų grįžti bent trims laidoms, nes dar nespėjo išmokti sambos, rumbos ir tango.

Po Aistės ir jos partnerio Arturo Bajor rumbos E.Visockaitė teigė, kad ją sužavėjo šokio pradžia ir kad šįkart Aistė nebijojo reikšti jausmų, ko trūko ankstesnėse laidose. Tuo tarpu J.Smoriginas pasidžiaugė, kad Aistės šokis buvo erotizuotas. Pasak choreografo, laidų vedėjai buvo tik į naudą, kad ją išmetė iš projekto – mergina gavo spyrį ir pradėjo labiau stengtis.

„Linkiu jums ir iki finalo taip stipriai atrodyti“, – tarė V.Pauliukaitis ir pasveikino porą oriai grįžus į projektą.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./JKAL7055
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./ Aistė Paškevičiūtė ir Arturas Bajor

Gausiais plojimais pasitiktas Jurgio Jurevičiaus ir Viktorijos Kunauskaitės šokis beveik nesulaukė priekaištų iš komisijos, tik buvo pasigesta platesnės šokio geografijos ir daugiau natūralumo iš Jurgio.

Ant parketo užlipusi Ingos Valinskienės ir Andriaus Butkaus pora pristatė lėtą valsą.

„Labai laukiau iš šios poros tokio lekiančio valso, o jis buvo dramatiškas. Norėjosi pamatyti lyriką, o ji buvo tokia su dramos atspalviu. Šokis truputį supjaustytas. Bet maniau, kad bus daug blogiau“, – pasisakė V.Pauliukaitis.

Nijole, nesivyniok į jokias paklodes, nekompleksuok, viskas gerai su jūsų figūra. Šis šokis – kūno šokis.'

„Tai buvo labai gražu, kaip lietuviška tautosaka. Jūs labai gerai „patvarkėte“ vyriškąją šios auditorijos dalį. Kam mums tas valsas, jei tokia graži apsinuoginusi moteris prieš mus stovi“, – ir pagyrė ir šiek tiek papriekaištavo J.Smoriginas, galiausiai vėl šiai porai skyręs dešimt balų.

Atnaujinta 20.29 Nijolė Pareigytė ir Tomas Slausgalvis šįvakar parodė romantišką rumbą – šoko pagal Whitney Houston „I Will Allways Love You“, o pasirodymo pabaigoje laikydamasi už lyno Nijolė pakilo į orą. Tačiau šis triukas patiko ne visiems komisijos nariams. Dar daugiau priekaištų kliuvo Nijolės aprangai.

„Nijole, nesivyniok į jokias paklodes, nekompleksuok, viskas gerai su jūsų figūra. Šis šokis – kūno šokis“, – pasigedęs daugiau atviro kūno tarė V.Pauliukaitis.

Visus dešimtukus sugebėjo po pasirodymo susišluoti Šorena ir Deividas Meškauskas. E.Visockaitė porai pažėrė tik komplimentus: „Netekau žado, nuostabu. Jų emocijos buvo natūralios, mano oda net pašiurpo. Norėjosi pačiai eiti ant parketo ir šokti“.

Tačiau J.Smoriginas pastebėjo, kad karšto kraujo Šorenai buvo sunku atlikti baletinius judesius, kurių netrūko šokyje. „Man nepatiko šokis, nes jame nemačiau Šorenos ir Deivydo“, – tarė J.Smoriginas, tačiau avansu už gražias poros šypsenas vis vien skyrė aukščiausią balą.

Atnaujinta 21.00 Choreografas Gytis Ivanauskas su partnere Justina Žemaityte pristatė jausmingą rumbą ir taip pat sugebėjo surinkti maksimalų balų skaičių.

„Įdomi rumba, bet labai jau pateikėte dramatiškai, egzaltuotai. Davėte pilną emocijų skalę ir man tai patiko. Man beprotiškai patiko Justina ir jos rūbas“, – pagyrė V.Pauliukaitis.

Tai nuostabu, kai žmogus, kuris negali šokti, šoka ir visus jaudina. Nuostabu, kai žmogus turi tokį tikėjimą. Jūs tobulėjate.

E.Visockaitė pasidžiaugė, kad taip gerai šokančios Justinos ji dar nė karto nebuvo mačiusi, o J.Smoriginas teigė, kad šios poros rumba „buvo visko prifarširuota“, o šokio kompozicija šį vakarą buvo pati geriausia.

„Ką tu vilki yra visiškas košmaras, tačiau tai nėra krizė, o skonio reikalas“, – vienintelė pastaba nuskambėjo iš J.Smorigino lūpų.

Geros nuotaikos pripildytą kvikstepą pristatęs sunkiaatletis Vidas Blekaitis su Živile Vasiliauskaite iš publikos sulaukė ne tik plojimų, bet ir „bravo“ šūksnių. Iš komisijos V.Blekaitis sulaukė aukščiausio įvertinimo per visą dalyvavimą šiame projekte – tris dešimtukus ir devynetą.

Čia buvo „vau“, čia buvo „jėga“. Jūs nešate tokią džiaugsmingą nuotaiką. Jeigu reikėtų vardinti klaidas, nežinočiau nuo ko pradėti, bet jūsų nuotaika yra „jėga“, – teigė E.Visockaitė.

„Tai nuostabu, kai žmogus, kuris negali šokti, šoka ir visus jaudina. Nuostabu, kai žmogus turi tokį tikėjimą. Jūs tobulėjate“, – V.Blekaitį taip pat gyrė J.Smoriginas.

V.Pauliukaitis patikino, kad visiems antsvorio turintiems vyrams sunkiaatletis šį vakarą nušluostė nosis. „Jis yra ne tik galiūnas, bet ir tikras artistas“, – sakė režisierius.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Su mediumą pasiekusiu projektu turėjo atsisveikinti  N.Pareigytė
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Marius Kiltinavičius ir Jurijus Smoriginas

Atnaujinta 21.29 Marius Kiltinavičius su partnere Egle Straleckaite atliko pasadoblį. Pasak V.Pauliukaičio Marius šįvakar šoko nemuzikaliai.

„Man labai patinka jūsų pora, jūs abu labai charizmatiškos asmenybės. Tačiau pasadoblis – vyro šokis, ir jei Eglė šokyje dominuoja, kažkas yra ne taip“, – komentavo E.Visockaitė

Tuo tarpu J.Smoriginas nusprendė ne tik pakritikuoti, bet ir parodyti, kaip reikia šokti ir pakvietęs M.Kiltinavičių į sceną kartu su juo susikibęs rankomis perbėgo šokio ritmu. Nusprendęs atsirevanšuoti, Marius choreografą taip pat išsivedė į sceną ir paprašė pakartoti savo sugalvotus šokio judesius.

„Čia ėriukas norėjo papjauti vilką“, – M.Kiltinavičiaus ir J.Smorigino simbolinę dvikovą reziumavo laidos vedėjas Vytautas Šapranauskas.

Tačiau galiausiai visus šokiravo išsakyta netaktiška J.Smorigino pastaba, kad šis priėjęs prie M.Kiltinavičiaus pajautė, kad Mariaus švarkas smirdi prakaitu.

Dainininkas Liudas Mikalauskas šįkart scenoje įsikūnijo į agento Jameso Bondo vaidmenį: šokio metu pokšėjo šūviai, o kulkas Liudas gaudė tiesiog dantimis... Tačiau toks veiksmo filmas scenoje ne itin patiko komisijai.

„Aš tokio šlamšto per du mėnesius nemačiau. Tai buvo taip neskoninga, žema, nekilnu. Gintarės toks skoningas kostiumas ir staiga toks šlamštas. Dabar Liudas „chaltūrom“ užsiima. Liudai, man už tave gėda“, – buvo kategoriškas J.Smoriginas.

„Noriu reabilituoti Liudą, jūs turite daug geru savybių – esat elegantiškas, jautėte šokį, bet šiam vaidmeniui netikote. Galbūt siekėte greito efekto, bet šis šokis nepavyko“, – apgailestavo E.Visockaitė.

„Tai buvo pirmi Jurijaus teisingai pasakyti žodžiai, aš prie jo prisidedu. Kam reikalingi tie šautuvai, mes čia šaudomės žodžiais. Kitą savaitę bus teminis vakaras, tai mums turbūt reikės atsinešti skydus“, – kalbėjo V.Pauliukaitis.

Atnaujinta 22.10 Paskutinieji šoko neliečiamybę šią savaitę pelnę humoristas Justinas Jankevičius ir Rasa Židonytė. V.Pauliukaitis prašė Rasos žiūrėti į partnerį per padidinamąjį stiklą, nes šis „nebejaučia ritmo ir šoko šalia muzikos“.

„Su biednais marškinukais šiandien buvote neįdomus ir neemocionalus“, – taip pat Justinu neliko patenkintas J.Smoriginas.

Šįvakar balsavo rekordinis skaičius žiūrovų – beveik 39 tūkstančiai. Bendru žiūrovų ir komisijos sprendimu su projektu teko atsisveikinti Nijolei Pareigytei ir Tomui Slausgalviui. Šiai porai komisija skyrė priešpaskutinę, o žiūrovai – paskutinę vietą.

„Mes jau krentam, taip išeina? Vis dėlto aš supratau, kad geriau dainuoju, negu šoku. Ačiū, kas už mane balsavote, žinau kad jūsų buvo nedaug, ačiū artimiesiems. Labai atsiprašau Tomo, kuris turėjo gauti kitokią partnerę. Ir pasakysiu Smoriginui – valgysiu šokoladą ir kuo daugiau“, – sužinojusi, kad pasitraukia iš projekto kalbėjo N.Pareigytė.

Nijolė užkulisiuose netramdė nusivylimo ašarų, grupės „69 danguje“ narę net prireikė guosti kitiems projekto dalyviams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Auksarankio kieme – upelis. Smagu, bet nelabai: Višakio Rūda

Aktualu

G.Nausėda prakalbo apie santykius su Rusija: jie įmanomi, nors aplinkybės ir sunkios

Aktualu

„Le Monde“: Baltijos šalių prezidentus traumavo susitikimas su D.Trumpu

Aktualu

V.Ušackas: realūs galimi prezidentai – I.Šimonytė ir tas žmogus, kurį parems R.Karbauskis

„Ginčas“: Lietuvos rinktinės sąrašo dilema – paskutinis šansas D.Motiejūnui?

Interviu 24sek

Dominuojantis Mantas Kalnietis – apie Tony Parkerio žinutę ir ypatingą talentą

Gyvenimas

Medikai Benitai žadėjo neįgaliojo vežimėlį, o dabar moteris jaučiasi apgavusi senatvę – sukūrė neįprastą mankštą

Aktualu

Ilgus metus Tauragėje dirbanti mokytoja: „Kasdien patiriame psichologinį smurtą“

Vardai

15min startuoja naujas projektas „Atspėk, kas dėžėje“: nepatekę kadrai – tikra juoko bomba

Vardai

Mirė „Marvel“ komiksų legenda Stanas Lee

Pasaulis kišenėje

Atradimas Italijoje: alternatyva nuo žmonių dūstančiai Venecijai – Kjodža

24sek

Du žaidėjus išskyręs Š.Jasikevičius džiaugėsi: „Mums reikėjo tokių rungtynių“

Gazas

Balsuokite ir išrinkite „Tautos automobilį“: elektrinė „Hyundai Kona“, galinti nuvažiuoti 470 km viena įkrova

Vardai

Advokato A.Bandžiaus naujos sužadėtinės gyvenime irgi netrūko dramų: su dukra teko bėgti iš Švedijos

Mokslas.IT

„iPhone XR“ apžvalga: kuklesnis, bet ne prastesnis, arba Kam mokėti daugiau?

24sek

M.Grigonio šou – lyderius namie palikęs „Žalgiris“ nušlavė „Dzūkiją“

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: daugiabutis sostinės centre, skirtas jaunoms šeimoms

Gyvenimas

Sutrikus skydliaukės veiklai padės keli maisto produktai

24sek

Egzamino neišlaikė – Prienų klubas atsisveikino su T.Nashu

Gazas

Renkame Lietuvos Šimtmečio automobilį: „DeSoto Airstream“

Naujienos

Auksarankio kieme – upelis. Smagu, bet nelabai: Višakio Rūda

Aktualu

G.Nausėda prakalbo apie santykius su Rusija: jie įmanomi, nors aplinkybės ir sunkios

Aktualu

„Le Monde“: Baltijos šalių prezidentus traumavo susitikimas su D.Trumpu

Aktualu

V.Ušackas: realūs galimi prezidentai – I.Šimonytė ir tas žmogus, kurį parems R.Karbauskis

„Ginčas“: Lietuvos rinktinės sąrašo dilema – paskutinis šansas D.Motiejūnui?

Interviu 24sek

Dominuojantis Mantas Kalnietis – apie Tony Parkerio žinutę ir ypatingą talentą

Gyvenimas

Medikai Benitai žadėjo neįgaliojo vežimėlį, o dabar moteris jaučiasi apgavusi senatvę – sukūrė neįprastą mankštą

Aktualu

Ilgus metus Tauragėje dirbanti mokytoja: „Kasdien patiriame psichologinį smurtą“

Vardai

15min startuoja naujas projektas „Atspėk, kas dėžėje“: nepatekę kadrai – tikra juoko bomba

Vardai

Mirė „Marvel“ komiksų legenda Stanas Lee

Pasaulis kišenėje

Atradimas Italijoje: alternatyva nuo žmonių dūstančiai Venecijai – Kjodža

24sek

Du žaidėjus išskyręs Š.Jasikevičius džiaugėsi: „Mums reikėjo tokių rungtynių“

Gazas

Balsuokite ir išrinkite „Tautos automobilį“: elektrinė „Hyundai Kona“, galinti nuvažiuoti 470 km viena įkrova

Vardai

Advokato A.Bandžiaus naujos sužadėtinės gyvenime irgi netrūko dramų: su dukra teko bėgti iš Švedijos

Mokslas.IT

„iPhone XR“ apžvalga: kuklesnis, bet ne prastesnis, arba Kam mokėti daugiau?

24sek

M.Grigonio šou – lyderius namie palikęs „Žalgiris“ nušlavė „Dzūkiją“

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: daugiabutis sostinės centre, skirtas jaunoms šeimoms

Gyvenimas

Sutrikus skydliaukės veiklai padės keli maisto produktai

24sek

Egzamino neišlaikė – Prienų klubas atsisveikino su T.Nashu

Gazas

Renkame Lietuvos Šimtmečio automobilį: „DeSoto Airstream“

Vardai

Ypatingos

09:17
05:49

Gera keliauti kartu

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Mamos prieš meningokoką

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką