Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 17d. 10:38

„Abipus sienos“ – išskirtinis teisiamos Seimo kasininkės atvirumas

Regina Petkelienė
LNK nuotr. / Regina Petkelienė

Kai policijos pareigūnai uždės antrankius Seimo kasininkei, tąkart iš nuostabos aiktelės daugelis ją pažįstančių. Ką padarė Regina Petkelienė, rūpestinga, giliai tikinti dviejų vaikų mama? Ką padarė moteris, kaip atrodė, turėjusi daugiau draugų nei priešų, padėjusi daugeliui ir iki paskutinės minutės tikėjusi, kad jai gyvenime būsią atsilyginta tuo pačiu.

„Aišku, aš suklydau, neturėjau teisės skolinti svetimų pinigų.  Bet aš tikrai nieko blogo nenorėjau“, – sako šiuo metu teisiama buvusi Seimo kanceliarijos kasininkė.

Ramybė, išgaravusi it dūmas. Nuo pat tos dienos, kai ji suvokė baisiausią dalyką – įklimpo, giliai įklimpo. Ramybė, kurios jai šiandien norėtųsi kaip gaivaus oro ir tyro vandens, ir kurią ji veikiausiai prarado amžiams.

„Aš nesu matęs iš gailesčio duodančio pinigus. Ne 100 ir ne 1 000, o šimtus tūkstančių litų. Tas gailestis dažnai būna apsimestinis“, – tvirtina Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Ramutis Jancevičius.

Misija – padėti į bėdą patekusiai kolegei. Reginos Petkelienės pastangos suartinti Nacionalinės sveikatos tarybos buhalterę Olgą Goluskaitę su Dievu padėti jai išsivalyti – kaip atrodys, nebus bevaisės. Buhalterė neatsikalbinėdama priims beveik visus uolios maldininkės iš Seimo pasiūlymus kartu važiuoti į šventas vietas ir kartu atgailauti.

„Aš supratau, kad jei moteris nuoširdžiai ir daug meldžiasi, ji negali būti aferistė“, – ašaras braukia R.Petkelienė, iki šiol nerasdama tinkamo atsakymo, kodėl taip tikėjo O.Goluskaite.

Olgai buvo mokama įvairiai: ir po 500, ir po 20 000 litų. Dalijami pinigai nuolat. Ir darbe, ir namuose. Klusniai skolininkei pasirašant seno pavyzdžio kasos išlaidų orderius, su jos asmeniniu kodu ir tiksliai nurodyta suma. Kad Regina Petkelienė laikui bėgant, o Olgai taip ir negrąžinant pinigų taps lyg nesava, pirmieji pastebės bendradarbiai. Dar nežinodami, kad Nacionalinės sveikatos tarybos buhalterė, kaip vėliau nustatys prokurorai, iš jos bus išviliojusi beveik 370 000 litų.

Kaip pavogti Seimo milijoną? Išskirtinis teisiamos kasininkės atvirumas – laidoje „Abipus sienos“. Antradienį 19.40 val. per LNK.  

Temos: 1 LNK

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką