Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Abipus sienos“: Kristina Brazauskienė ir Antanas Butrimas – sena meilė nerūdija?

Kristina Brazauskienė Vilniaus oro uoste
LNK nuotr. / Kristina Brazauskienė Vilniaus oro uoste
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ar tiesa, kad Antanas Butrimas ir Kristina Brazauskienė vėl suka lizdelį? Telefono skambutis ir prašymas pričiupti porelę nuskambėjo likus valandai iki lėktuvo nusileidimo Vilniaus oro uoste.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Su Antanu nesikolioju, tačiau ir nedraugauju. Dėl skyrybų buvau ne aš viena, o abu kalti. Šiaip jis normalus vyras“, – tvirtina Kristina Brazauskienė, vos paklausta apie bendravimą su buvusiu sutuoktiniu.
 
11 valanda ryto. Vilniaus oro uoste – laukimo nuotaika. Į netikėtai pasirodžiusią televizijos kamerą buvęs K.Brazauskienės vyras reaguoja iš pirmo žvilgsnio ramiai. Nors panašu, kad suplanuotasis susitikimas jam neteikia didelio džiaugsmo.
 
„Visi žmonės tarpusavyje bendrauja. Ne laukiniai gi. Kodėl aš turėčiau atsisakyti bendrauti su Kristina, sūnaus motina“, – teigia Antanas Butrimas.

LNK nuotr. /Antanas Butrimas Vilniaus oro uoste
LNK nuotr. /Antanas Butrimas Vilniaus oro uoste


 
Ponia Kristina – ne kokia Katunskytė ar Radžis, turtinga žvaigždė. Ryški ir matoma. Turinti teisę ir galimybę ilsėtis su kuo nori ir kur panorėjusi. Nusipelniusi gyventi geriau, o valgyti – sočiau. Ir turėti draugus, kurie neišduoda ir neparduoda. Kurie supranta ir užjaučia.
 
„Na save gerbiantis vyras nepriimtų atgal savo buvusios žmonos. Jeigu jau sykį išėjai – viso gero visiems laikams. Nesinorėtų tikėti, kad ponas Butrimas ją priglaus“, – tai Nepriklausomybės akto signataro Aloyzo Sakalo mintys.
 
Slapti ir vieši susitikimai, intriguojanti susirašinėjimo medžiaga – ar tai neginčijamas įrodymas apie keistai išskirtą, tačiau naujai užgimusią aukštuomenės porą? 

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką