Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

K.Brazauskienė: A.M.Brazausko puolimas – tai organizuotas nusikaltimas

Kristina Brazauskienė
BFL/Ričardo Grigo nuotr. / Kristina Brazauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vos prieš savaitę pradėjusi rašyti dienoraštį Kristina Brazauskienė pirmiausiai paskambino „Abipus sienos“ žurnalistams, teigiama LNK išplatintame pranešime spaudai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Veikiausiai tikėdamasi sulaukti ne patarimo ir net ne užuojautos. „Uždekit ant mano kapo žvakutę...“ – žodžiai, privertę laidos kūrėjus sunerimti. Kodėl ji tai sako? Ir kas iš tiesų taip suerzino prezidento našlę, kad ji ryžosi beprotiškam pareiškimui...

Tai organizuotas nusikaltimas, – susijaudinusi kalbėjo K.Brazauskienė.

„Tokio nuoširdaus žmogaus ir vadovo kaip Brazauskas jūs niekuomet nebeturėsite. Ir labai gaila, kad jį visi kaip susitarę nori srutom apipilti. Esu įsitikinusi, kad šis jo puolimas yra koordinuojamas. Tai organizuotas nusikaltimas“, – susijaudinusi kalbėjo K.Brazauskienė.

Ar tikrai prezidentas kreipėsi į KGB darbuotojus, bandydamas rasti kompromatą prieš Kristiną Butrimienę? Ar tikrai A.Brazauskui taip rūpėjo, ar jo meilužė nėra užverbuota specialiųjų tarnybų? Stasys Lozoraitis apsinuodijo kiaušiniene „Draugystėje“ ar ne? Viešai gvildenamos sapalionės, įtraukiant netgi buvusius pirmuosius valstybės asmenis, tapo nuolatiniu našlės galvos skausmu ir beribio susijaudinimo priežastimi.

„Ne mes turime valdyti mirtį. Jinai ateina neužsakyta ir nelaukta. Reikia kaip tik žmogui dėti pastangas, kad gyvenimas būtų ilgesnis ir prasmingesnis“, – pareiškė buvusi premjerė  Kazimira Prunskienė, vos išgirdusi apie našlės, nepakentusios viešai platinamų gandų, kraupius perspėjimus.

Ką reiškia paskalos, ponia K.Prunskienė ne sykį pajuto savo kailiu. Dar tuomet, kai po 20 bendrojo gyvenimo metų išsiskyrė su pirmuoju vyru Povilu. Kai Lietuvoje prasidėjus Sąjūdžiui moteris tapo neatsiejama jo dalimi, o atkūrus nepriklausomybę – pirmąja ministre pirmininke. Kai kalbos apie naują draugą, rėžiantį sparną apie veiklią ir įtakingą valdžios moterį, pasiekė ne tik jos bendražygių, bet ir žurnalistų ausis. Kai iškilo reali grėsmė, kad premjerės meilės romanas tuoj tuoj sudrebins Lietuvą.

K.Prunskienė laidoje prisimins pokalbius su tuomečiu šalies prezidentu apie jo nuo visuomenės rūpestingai slepiamą mylimą moterį, būsimas vedybas ir pašlijusius santykius su žmona Julija. Prisimins akimirkas, apie kurias viešai šnekėti dar visai neseniai ji nebūtų ryžusis nė už ką.

„Abipus sienos“ tema – antradienį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką