Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Butkus: žinau, kad Tina „Aistrų pakrantėje“ balsuos už striptizo šokėją Miroslavą

Anrius Butkus ir Kristina Navickaitė-Tina
TV3 nuotr. / A.Butkus ir Tina
Šaltinis: 15min
0
A A

„Aistrų pakrantėje“ prasidėjo antrojo pogrupio kovos. Trys žavios, aistringos ir vienišos merginos išsirinko po tris vaikinus ir su jais bandys šokių ritmu užkariauti „Aistrų pakrantę“. Pirmoji mergina – medicinos studentė iš Klaipėdos – Brigita pasirinko striptizo šokėją ir verslininką Miroslavą, erotikos fotografu dirbantį teisininką Dmitrijų ir aerobikos instruktorių Ramūną. Tris Brigitos vaikinus, iš kurių vienas susilaukė net ir komisijos narės Tinos simpatijų, sutiko įvertinti projekto komisijos kėdę išbandęs profesionalus šokėjas Andrius Butkus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Brigita ir Ramūnas. Šokio atžvilgiu turėtų būti viskas neblogai, nes Ramūnas atrodo gana judrus, plastiškas, kiek žinau, jis aerobikos treneris, tad su koordinacija bėdos neturės. Problemą įžvelgiu jų tarpusavio santykiuose, nes tarp jų nėra labai daug „chemijos“, nes Ramūnas, mano nuomone, atvyko labiau pasirodyti pats, nei kitų pažiūrėti. Mergina nuolat lieka antram plane. Nemanau, kad jam bus lengva. Brigita iš prigimties yra lyderė ir jiems bus labai sunku išsiaiškinti, kuris iš jų turėtų būti pirmas“, – aerobikos instruktoriaus galimybes „Aistrų pakrantėje“ vertina Andrius Butkus.

Apie erotiką fotografuojantį Dmitrijų Andrius Butkus sako: „Bent jau kol kas jis atrodo labai nedrąsus ir neryžtingas. Kiek pažįstu Brigitą, – ji labai stipri moteris ir dėl to Dmitrijui bus labai sunku ją užkariauti. Nebent jis turi kokį slaptą ginklą. Nenustebčiau, jeigu jis iškristų pirmasis, nes iš trijų Brigitos vaikinų jis šoka silpniausiai. Ir, nors esu matęs dar ir prasčiau judėjusių žmonių, kurie persilaužę pradėjo šokti tiesiog nuostabiai, vis tiek toks dalykas yra labiau išimtis, nei taisyklė. Galiu klysti, todėl labai įdomu, ką apie jį mano pati Brigita“.

Striptizo šokėjas Miroslavas sugebėjo padėties šeimininkei Brigitai pademonstruoti ne tik savo raumenis, bet ir jautrią sielą. Pasirodo, šis dalyvis traukia ne tik Brigitos, bet ir komisijos narės Tinos dėmesį. Apie tai Tinos kolega Andrius užsimena tik puse lūpų. „Apie Miroslavą kol kas galėčiau pasakyti, kad jo ir Ramūno jėgos yra apylygės. Pramoginiuose šokiuose kol kas jis silpnokas, bet, kiek žinau, jis šoka striptizą, todėl manau, kad tikrai sugebės pažadinti Brigitos aistrą. Juk jis profesionalas ir tiek pademonstruoti, tiek sukelti aistrą, galima sakyti, yra jo menas. Galiu lažintis, kad jau žinau, už kurį iš trijų vaikinų balsuos vienintelė komisijos moteris Tina. Nežinau, koks Brigitos skonis, bet jeigu Miroslavas sugebės pasinaudoti turimais ginklais, manau, kad jis turi realius šansus eiti iki galo.“

„Apskritai „nenurašau“ nė vieno vaikino, nes juk galų gale ne kam kitam, o Brigitai teks rinktis, su kuriuo iš jų būti. Mes, komisija, savo ruožtu stengsimės būti kuo objektyvesni ir priversti Tiną pastebėti, kad Brigita šoka su trimis vaikinais, o ne vienu Miroslavu“, – juokėsi Andrius Butkus.

Karštos, net komisijos narius uždegančios aistros ir jausmingi šokiai – „Aistrų pakrantėje“ nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21 val. per TV3.

15min.tv – pirmoji nemokama televizija internete.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką