TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Agnė Armoškaitė: „Per daug myliu Deivido šeimą, kad viską atvirai pasakočiau“ (papildyta kovo 26 d.)

Agnė Armoškaitė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Agnė Armoškaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Na ir kas, kad jos šeima iširo! Na ir kas, kad jai buvo labai sunku! Renginių organizatorė ir LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvė A. Armoškaitė įgavo antrą kvėpavimą ir dabar mėgaujasi kiekviena akimirka. Tą byloja ir nuo moters veido nedingstanti šypsena.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Agnė Armoškaitė.
Gimimo data, vieta: 1981 01 10, Vilnius. 30 m.
Šeima, kurioje gimė: tėtis Edmundas Armoška – kolekcininkas, mama Dalia Gižaitė-Armoškienė – buvusi operos solistė.
Šeiminė padėtis: išsiskyrusi su garsiu Lietuvos futbolininku Deividu Šemberu; augina sūnų Gabrielių.
Veikla: renginių organizatorė.

Nors dalyvauji itin populiariame televizijos projekte, kitiems žurnalistams neduodi interviu, su Tavimi pakalbėti pavyko tik mums. Kodėl?

Būsiu banali, bet pasakysiu, kad apie asmeninį gyvenimą nekalbu. Lygiai taip pat elgiausi, kai prasidėjo mano ir Deivido (buvusio Agnės vyro futbolininko D. Šembero – aut. past.) skyrybų drama. Taip elgsiuosi ir dabar. Kodėl? Nes 13 metų esu žiniasklaidos dėmesio akiratyje ir iš savo patirties galiu pasakyti, kad apie savo gyvenimą geriau daug nekalbėti, nes paskui viskas anksčiau ar vėliau atsisuka prieš tave ar tavo šeimą.

Bet ar nesinori prabilti, kai buvusi antroji pusė atvirai kalba su žurnalistais?

Aš per daug myliu savo artimuosius, per daug myliu Deivido šeimą, kad viską atvirai pasakočiau. Todėl ir nusprendžiau geriau patylėti.

V. Ovadnevo nuotr./Agnė Armoškaitė ir Karolis Ramoška
V. Ovadnevo nuotr./Agnė Armoškaitė ir Karolis Ramoška

Dainuoti projekte „Žvaigždžių duetai“ Tau sekasi puikiai. Teko girdėti, kad daugelis mano, jog Tu esi profesionalioji dueto ašis. Tau tai komplimentas ar atsakomybė?

Man smagu, kad į partnerius gavau dainininką Karolį Ramošką. Jis man duoda daug pamokų, vienas kitą kažko pamokome. Kartais gali atrodyti, kad abu esame scenos profesionalai. Negalima abejoti Karolio talentu, nes muzika yra jo gyvenimo esmė.

Neslėpsiu: man smagu, kad projekte mums sekasi gerai. Esu iš tų žmonių, kurie nuo vaikystės per šventes buvo užkeliami ant stalų tam, jog padainuotų. Aš nesikuklindavau, traukdavau dainas, o man visi plodavo. Scena visuomet yra mano viduje. Aš esu artistė (šypteli). Dainuoti man labai patinka. Būdama scenoje, aš pati sau švyčiu ir tai perduodu žiūrovui.

Puikiai sutari su savo partneriu. Tiek scenoje, tiek projekto užkulisiuose draugiškai bendraujate, susikimbate už rankučių. Teko išgirsti kalbų, kad kritote vienas kitam į akį. Tokie žodžiai turi pagrindo?

Šiandien, po pasirodymo „Žvaigždžių duetuose“, mums pasakė, kad esame „vienas kūnas ir siela“. Šiame šou žmonės susitinka, repetuoja, daug laiko praleidžia kartu. Norom nenorom susigyveni su partneriu, su juo imi kvėpuoti vienodai, susikabini rankomis. Aš ir Karolis vienas kitam jaučiame didžiulę simpatiją, bet tarp mūsų nieko nėra (šypteli).

Pastaruoju metu Tavo veide vis dažniau matyti šypsena. Kas tam turi įtakos?

Mano atsakymas bus labai trumpas – nesakysiu (kvatojasi)! Ir taškas!

Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ dažnai cituoji sūnaus mintis. Jus sieja ypatingas ryšys?

Esu tas žmogus, kuris daugiausia su juo būna, jį augina, ruošia su juo namų darbus, jaudinasi, kai jis rašo kontrolinį. Be to, mano sūnus Gabrielius iš tiesų nuostabus vaikas. Kitaip ir negali būti! Mus sieja nepaprastas ryšys.

Pakalbėkime apie išvaizdą. Žinau, kad prieš metus aktyviai sportavai ir siekei patobulinti figūrą. Ar tuo vis dar aktyviai užsiimi?

Taip, aš ir toliau sportuoju. Manau, rezultatai pastebimi mano išvaizdoje. Na, bent jau iš daugelio žmonių vis dažniau išgirstu komplimentų. Esu toks žmogus, kuriam išvaizda niekada nebuvo svarbiausia. Nuo vaikystės man buvo skiepijama, kad už žmogaus išorę yra daug kitų svarbesnių dalykų. Todėl sportuoju, pirmiausia, dėl savęs, stiprinu sveikatą. Mano gyvenimo ritmas dabar labai įtemptas, todėl kilogramai patys tirpsta. Juk esu ir mama, ir renginių organizatorė, ir muzikinio projekto dalyvė... Kartais tenka dirbti naktimis. Tačiau tai mane maloniai sekina ir keičia kūno formas.

G. Skaraitienės nuotr./Agnė Armoškaitė
G. Skaraitienės nuotr./Agnė Armoškaitė

Malonu, kad vis lieknėji?

Aišku, kad taip, nes kiekviena moteris nori būti liekna ir graži. Tiesa, aš šias sąvokas suprantu kiek kitaip nei dauguma žmonių. Atvirai pasakius, graži moteris man yra ne liekna, o charizmatiška. Mane labiausiai žavi išsilavinusi ir ryški asmenybė, o ne ta, kuri dėvi trumpus sijonukus... Aš tikrai nesu užsibrėžusi tikslą numesti kažkiek kilogramų, niekada to nesiekiau. Žinau, kad daug kas mane dėl to kritikuoja, bet tokiems žmonėms aš drąsiai sakau: „Eikite po velnių!“

Šiemet audringai atšventei savo 30-ąjį jubiliejų. Kokiomis mintimis pasitikai naują gyvenimo dešimtmetį? Ar keitėsi Tavo požiūris į tam tikrus dalykus?

Man labai svarbios dešimtmečių sandūros. Mama seniai sakė, kad apie trisdešimt metų moteriai atsiveria trečia akis – tuomet esą viską imi geriau matyti ir suprasti. Ir ji buvo absoliučiai teisi! Dabar man daug dalykų tapo paprastesni. Šiandienę savo būseną aš sieju su žodžiais „branda“, „draugystė“, „santykiai“, „ištikimybė“, „vaikai“... Aš labai džiaugiuosi savo vidine būsena, kuri yra daug geresnė nei praėjusiame dešimtmetyje. Dabar kur kas laisviau galiu reikšti savo mintis, norus, tikrąsias vertybes.

O tokie posakiai kaip „gyvenimas prasideda po trisdešimties“ ar „gyvenimas prasideda po keturiasdešimties“ Tau kažką reiškia?

Jie man nieko nereiškia, nes visada gyvenau labai „ryškiai“. Nors dėl to ir nukentėjau, dėl nieko nesigailiu.

Daug žmonių žavisi Tavo vidine stiprybe – po tam tikrų išbandymų asmeniniame gyvenime nepalūžai. Kokį patarimą duotumei moterims, kurios išgyvena panašų kaip Tu laikotarpį?

Neduosiu jokių patarimų, nes viskas per daug asmeniška. Viena vertus, labai skaudu, bet tuo pačiu ir reikalinga. Esu įsitikinusi, kad gyvenime niekas nevyksta šiaip sau. Svarbiausia – bet kokioje situacijoje įsiklausyti į vidinį balsą. Reikia išgirsti, ko tuo metu labiausiai nori.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką