Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Agnė Ditkovskytė ir Povilas Vanagas artėja link pergalės projekte „Ledas ir liepsna“ (video)

A.Ditkovskytė ir P.Vanagas
PBK nuotr. / A.Ditkovskytė ir P.Vanagas
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujausioje Pirmojo Baltijos kanalo (PBK) projekto „Ledas ir liepsna“ laidoje Agnė Ditkovskytė ir Povilas Vanagas dar kartą įrodė, kad yra verti pirmosios vietos. Po pasirodymo ant parketo pora pelnė maksimalų komisijos narių įvertinimą ir gausias publikos ovacijas. Lietuvą atstovaujanti pora 1-5 vietomis dalinasi dar su keturiomis poromis, kurios taip pat pelnė maksimalų balų skaičių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Siekdami išpildyti lapkričio 21-osios laidos temą „XX-ojo amžiaus hitai“, Agnė ir Povilas pasirinko Zemfiros dainą „Mes dūžtame“. Savo šokiu lietuviai pasakojo apie nuolatos skubantį ir nenustojantį bėgti žmogų. Pasak Povilo, tokiam žmogui būtina kartą sustoti, nes tik tuomet jis pajėgs suvokti, iš kur atėjo ir kas jis yra dabar. Šokyje nebuvo jokios agresijos, iš jo sklido tik šiluma ir meilė. Agnė šokių aikštelėje buvo itin moteriška ir švelni, o Povilas – rūpestingas ir grakštus. Lietuvos pora komisijos nariams įrodė, kad meilė buvo ne tik XX-ajame amžiuje, ji visuomet yra ir bus šalia mūsų.

„Ši pora niekada nepasirenka lengviausio kelio. Ji gali klysti, ne viską padaryti pagal taisykles, tačiau kai Agnė ir Povilas viską atlieka puikiai, jų pasirodymas tiesiog pakerta kojas. Šis šokis toks nepaprastas ir ypatingai artimas jų sieloms,“ – susižavėjimo pasirodymu neslėpė komisijos narė I.Dapkūnaitė. Kitas komisijos narys F.Ruzimatovas poros šokį komentavo taip: „Po Agnės ir Povilo pasirodymo sunku rasti tinkamus žodžius. Tai viena iš nedaugelio porų, priverčiančių mane susimąstyti.“ T.Tarasova padėkojo P.Vanago mamai, kad užaugino tokį nuostabų žmogų, nepailstamai stebinantį savo sugebėjimais ir pasiekimais.

Po praėjusios savaitės žiūrovų balsavimo projektą teko palikti T.Sarkisiano ir M.Petrovos porai. S.Svetikovos ir A.Tichonovo pora projekte liko. Pasirodymus taip pat tęs ir Linda Nigmatulina su partneriu, nors Linda praėjusią savaitę patyrė traumą. Paskutiniosiose turnyrinės lentelės vietose atsidūrė I.Ugolnikovo ir J.Berežnajos bei L.Arzamasovos ir M.Staviskio poros.

Pirmojo Baltijos kanalo šou „Ledas ir liepsna“ tęsis sekmadienį, lapkričio 28 d., 17.15 val.

VIDEO: Дитковските Ванагас "Мы разбиваемся" 21.11.10
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką