Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 19d. 17:00

Agnė Grudytė. 15 faktų, kurių apie mane nežinojote (papildyta lapkričio 19 d.)

Agnė Grudytė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Agnė Grudytė

TV3 serialo „Naisių vasara“ aktorė A. Grudytė (25) tik apšyla kojas Lietuvos pramogų pasaulyje, todėl natūralu, kad apie šią žavią jauną moterį dar daug ko nežinome. Suskubome ištaisyti klaidą ir paprašėme Agnės žurnalo „Privatu!“ skaitytojams atskleisti 15 negirdėtų faktų apie save.

1.    Jaučiu antipatiją katėms. Jų pradėjau nemėgti po vieno labai nemalonaus įvykio, kai kartą šis padarėlis mane užpuolė. Iki šiol, prisiminus šią istoriją, mane apima neigiamos emocijos. Tiesą pasakius, kurį laiką kačių labai bijojau ir net apeidavau jas ratu. Dabar palengva situacija gerėja.

2.    Paauglystėje sapnavau populiarųjį dainininką Robbie Williamsą. Jis sapne tapo geriausiu mano draugu. Atvyko į mano namus, apsistojo. Vėliau man ir visam kiemui surengė įspūdingą pasirodymą. Po jo pasiūlė drauge vykti į koncertinį turą. Tuomet aš ne laiku ir ne vietoje... pabudau (kvatojasi).

3.    Pirmas darbas, kurį padarydavau prieš pradėdama valgyti viešoje vietoje, – kruopščiai nuvalydavau stalo įrankius servetėle. Labai bijau nešvarių įrankių, nes ant jų kaupiasi pavojingų bakterijų. O iš nešvarių indų neskanu valgyti. Ir dabar kartais prieš valgydama prisimenu šį savo „pomėgį“ ir nublizginu stalo įrankius, išvalau lėkštes. Viskas priklauso nuo vietos, kurioje maitinuosi.

4.    Nemėgstu čeburekų. Nei valgyti, nei gaminti. Ne tik dėl to, kad jie nėra pats sveikiausias maistas. Su čeburekais man asocijuojasi viena juokingai graudi istorija. Kadaise klube prie manęs priėjo vaikinas, kalbino, kvietė šokti ir kitaip siekė dėmesio. Viskas būtų buvę gerai, bet jis manęs nesužavėjo tik todėl, kad smirdėjo čeburekais (juokiasi).

5.    Paauglystėje svėriau kur kas daugiau nei dabar. Prieš kelis metus per nėštumą svoris, suprantama, buvo padidėjęs, tačiau netrukus vėl pasidarė toks pat. Laimė, nereikėjo net alinančių dietų.

6.    Nors beveik visos dailiosios lyties atstovės dievina šopingą (liet. apsipirkimą parduotuvėse), aš tuo visai nesižaviu. Nejaučiu malonumo ir nematau reikalo slampinėti po parduotuves, apžiūrinėti, kas nauja ir gera atsirado lentynose. Stengiuosi į parduotuves eiti tik, kai reikia ką nors įsigyti. Taip ir laiko sutaupau, ir pinigų, ir turiu ką apsirengti.

7.    Tėvai manęs niekada nebaudė fizinėmis bausmėmis. Jie visuomet stengdavosi sudrausminti žodžiais, paaiškinti, ką negerai padariau, ir niekada negrasindavo pastatyti į kampą, kai prasikalsdavau. Greičiausiai dėl to ir savo dukrytę auklėju panašiai. Mano vaikas nežino, kas yra diržas. Manau, kad niekada ir nesužinos (šypteli).

8.    Tik nedaugelis žino, kad prieš kelis mėnesius mūsų namuose atsirado nauja gyventoja. Dabar mus visus džiugina nuostabi Džeko Raselo terjerų veislės kalytė. Beje, kadangi man patinka tvarkingi augintinių šeimininkai, kurie laikosi tvarkos ne tik namuose, bet ir už jų ribų, ir pati stengiuosi rodyti gerą pavyzdį – visada surenku jos lauke paliktus kakučius.

9.    Kvailiausias gyvenimo įvykis nutiko vaikystėje, kai, savo nelaimei, nusprendžiau paklausyti geros draugės. Ji pasigyrė, kad užmiega tik kramtydama gumą. Ir aš užsimaniau pabandyti. Deja, viskas baigėsi nelabai linksmai. Kramtomosios gumos prisivėlė į plaukus ir juos teko karpyti. Barė, oi, kaip mane barė tąkart mama (juokiasi).

10.    Kadaise buvau pamišusi dėl auskarų. Buvau įsivėrusi šį papuošalą į liežuvį, ausyse turėjau net šešias skyles, be to, nešiojau auskarą bamboje. Viskas pasikeitė, kai pradėjau filmuotis „Naisių vasaroje“. Iš ausų ir liežuvio teko auskarus išsiverti, o bamboje liko iki šiol.

11.    Pirmoji meilė mane aplankė... darželyje. Jei neklystu, jo vardas buvo Egidijus. Prisimenu, kad jis mane nešiodavo ant kupros. Buvo tamsių garbanotų plaukų. Matyt, tuo mane ir pakerėjo (kvatojasi).

12.    Esu labai pavyzdinga vairuotoja. Prie vairo sėdu tik blaivi, niekada neviršiju leistino greičio. Nesu gavusi nė vienos baudos. Tikiuosi, ir ateityje jų išvengsiu.

13.    Nemėgstu gulėti vonioje. Neturiu kantrybės ten ilgai būti, nemoku atsipalaiduoti. Mane erzina ilgas nieko neveikimas. Verčiau renkuosi vėsų dušą. O šiaip geriausiai pailsiu laiką leisdama gamtoje. Mūsų visa šeimyna mėgsta būti miške, važinėti dviračiais.

14.    Vengiu juodos spalvos. Klasikinės kelnės, pėdkelnės – tai visi juodos spalvos drabužiai, kuriuos rastumėte mano spintoje. Man patinka rudų, melsvų atspalvių apdarai.

15.    Negeriu limonadų, energinių gėrimų. Pirma, todėl, kad jie man labai neskanūs. Antra, juos gerti itin nesveika. Trečia, vartojant tokius gėrimus tik dar labiau norisi gerti.

„Privatu“
Temos: 1 Agnė Grudytė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką