Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 15d. 21:21

Agnė Grudytė-Guobienė. Jai reikia dramų

Agnė Grudytė-Guobienė
Agnė Grudytė-Guobienė

Pažiūrėjus televizijoje į Agnę Grudytę-Guobienę iškart užplūsta geros emocijos. Šilta, miela, gyva, jokio dirbtinumo, jokių kapojamų žodžių. Vaizdas šiapus ekrano ne blogesnis.

Staiga užgriuvusi šlovė dažnam trenktų per galvą, tačiau Agnė neatrodo į ją įsijautusi. Blaiviai vertina savo sėkmę ir tikina, kad tikrai nebus nelaiminga, jei vieną dieną ji praeis.

Dabar madingos biografinės knygos. Apie tave jau būtų ką rašyti?

Kiekvienas galėtume parašyti savo knygą. Turiu ką papasakoti. Bet jei ir pasakosiu, tai vėliau, kai nebijosiu būti atvira. Dabar manau, kad žmonės mane turi pažinti ne pagal tai, koks lengvas ar sunkus mano gyvenimas, o pagal darbus. Todėl vengiu kalbėti apie šeimą, apie asmeninius dalykus.

Juk aibę dalykų galima vadinti asmeniniais, bet ne intymiais? Ir jų neslėpti.

Taip... Pavyzdžiui, jau kokie trys mėnesiai, kai kartą per savaitę būtinai ką nors sugadinu, sudaužau. Tai lėkštę, tai cukrinę. Dušo kabinos užuolaidą kažkaip įsigudrinau numesti. Kraną sulaužiau. Ir nesuprantu, kas čia dabar man?

O šiaip, ar gerai dabar jautiesi? Staigus populiarumas tavęs netrikdo, nestebina?

Tai, kas vyksta dabar, tie televizijos projektai man didžiulė staigmena. Visiškai nelaukta. Kai pradėjau studijuoti aktoriaus meną, gavau vaidmenį „Naisių vasaroje“, tokio dėmesio tikrai nesitikėjau. Maniau, baigsis serialas, baigsis sezonas ir gyvensiu kaip gyvenusi. Nei mano vardas bus sureikšmintas, nei veidas.

Plačiau skaitykite naujausiame žurnalo „Laima“ numeryje

„Laima“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką