Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 13d. 12:19

Agnė Kulitaitė sureagavo į Deimantės Guobytės norą užsišaldyti embrionus: „Neteisinga skatinti kitas moteris“

Deimantė Guobytė, Agnė Kulitaitė
Juliaus Kalinsko ir asmeninio albumo nuotr. / Deimantė Guobytė, Agnė Kulitaitė

Į Deimantės Guobytės žinią, kad dėl nepatikrintos vakcinos užsišaldys embrionus ateičiai, sureagavo ir socialinių tinklų žvaigždė Agnė Kulitaitė. Žinoma moteris pabrėžė neturinti nieko pieš Deimantę, tačiau pati yra įsitikinusi, kad toks modelio požiūris neteisingas. Anot jos, nepateikiami jokie moksliniai argumentai, galintys įrodyti vakcinos žalą kūdikiams.

Daugiau nei 122 tūkst. sekėjų instagrame turinčiam modeliui Deimantei Guobytei papasakojus apie tai, kad kartu su vyru ruošiasi užsišaldyti embrionus, o visa tai – dėl skiepų nuo koronaviruso, socialiniame tinkle savo nuomonę šiuo klausimu pasakė ir Agnė Kulitaitė.

Visų pirma, ji teigė asmeniškai nepažįstanti Deimantės, teko tik kelis kartus bendrauti žinutėmis dėl įvykių, susijusių su gyvūnais. Agnė teigė, kad ši jos iniciatyva yra nuostabi: „Tai be abejonės didelę širdį turintis geras žmogus. Ir linkiu, kad karma atlygintų jai už visus nuostabius darbus ir pagalbą tiems, kuriems tuo metu jos reikėjo labiausiai.“

Vis dėlto pamačiusi straipsnį apie D.Guobytės sprendimą užsišaldyti embionus, Agnė nepatikėjo. Tik nuėjusi į jos socialinio tinklo anketą suprato, kad jame rašoma tiesa, o citatos, kaip sako A.Kulitaitė – tikslios.

„Gyvename iš tiesų labai keistais laikais. Nors karantinas visus mus nualinęs ne tik fiziškai, bet ir emociškai, manau, reikėtų stengtis iš paskutiniųjų išlaikyti sveiką protą.

Deimantės embrionai absoliučiai ne mano reikalas. Jiems irgi linkiu viso ko geriausio, kaip ir jai pačiai. Bet artėjant laikui, kuomet vakcinas gausime kone kiekvienas, teigti, kad dabar pats metas gimdyti, o jei ne, laukti penkerius metus – tiesiog neteisinga. Skatinti užsišaldyti embrionus kitas moteris irgi“, – toliau mintis savo įraše dėstė moteris.

A.Kulitaitė pateikė ir priežastį, kodėl Deimantės nuomonę laiko neteisinga. Anot jos, argumentai tekste bei vaizdo įrašuose, kuriuos D.Guobytė dalijosi su sekėjais, nėra pagrįsti. Socialinių tinklų žvaigždė pastebi, kad mokslininkų, medikų bei kitų žmonių darbas, kurio tikslas greičiau grąžinti žmones į normalų gyvenimą, tampa negerbiamas bei nuvertinamas.

„Auditorija, kurią turi Deimantė, iš tiesų įspūdinga, todėl skleisti tokią informaciją yra neatsakinga. O jos skleidimas gali padaryti įtaką žmonių sprendimams bei jų ateičiai. Juk praeiti metai buvo pilni baimės, šie irgi neprasidėjo drąsiai – būkime vieningi ir nesiskaldykime“, – įraše, kuriuo sutiko pasidalyti su 15min skaitytojais, teigė A.Kulitaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką