Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 2d. 15:19

Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis kūrybines pajėgas suvienijo „X Faktoriuje“

Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis
„Dirbti su „Roxy 5“ merginomis – didžiulis malonumas. Jos yra labai tinkamai „įstatytos“ darbui. Dirba kaip kareivukai“, – vienareikšmiškai apie savo auklėtines pasisako muzikinio projekto „X Faktoriaus“ teisėjas, muzikantas Saulius Prūsaitis. Paskutinėje „X Faktoriaus“ transliacijoje TV3 žiūrovai galėjo įsitikinti: su „Roxy 5“ mielai dirba ne tik jų mentorius S.Prūsaitis, bet ir jo žmona – žinoma dizainerė Agnė Kuzmickaitė.

Saulius rūpinasi ne tik grupės muzikine pasirodymų dalimi, bet ir su stiliumi bei scenografija. Dėl polinkio į madą bei priekabumo dėl visų dalyvių aprangos muzikantas neretai būna draugiškai pašiepiamas greta sėdinčių teisėjų.

Entuziazmu visada trykštantis S.Prūsaitis, besiruošdamas praėjusio sekmadienio transliacijai, vos tik parinkęs dainą „Roxy 5“ merginoms iš karto galvoje susidėliojo plazdančių drugelių vaizdą. Šiam sumatymui įgyvendinti beliko įkalbėti savo žmoną, dizainerę A.Kuzmickaitę: „Agnė iškart sutiko  šiam vienam pasirodymui padėti įgyvendinti mūsų sumanymą.“

TV3 nuotr./Roxy 5
TV3 nuotr./„Roxy 5“

Liaupsių „X Faktoriaus“ dalyvėms negaili ir teisėja, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė: „Su jomis lengva ir gera dirbti. Gera dirbti man, gera bus ir tiems, su kuriais jos bendradarbiaus ateityje. Jų požiūris – ir profesionalus, ir teisingas.“

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka po vieną dalyvį. Tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose iš projekto kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. R.Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius, S.Prūsaitis – muzikines grupes, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus, o Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus.

Ketvirtoji tiesioginė TV3 projekto „X Faktorius“ transliacija – pirmąjį šių metų sekmadienį, sausio 6-ąją, 19.30 val. per TV3.

TV3 nuotr./Roxy 5
TV3 nuotr./„Roxy 5“

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką