Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugpjūčio 22d. 20:15

Agnė Zacharevičienė po 4 metų palieka LNK žinias

Agnė Zacharevičienė ir Rolandas Vilkončius
LNK nuotr. / Agnė Zacharevičienė ir Rolandas Vilkončius

Agnė Zacharevičienė paliko LNK vakaro žinių vedėjos kėdę. 15min žiniomis, rugpjūčio antroji savaitė buvo paskutinė, kada televizijos žiūrovai galėjo A.Zacharevičienę išvysti ekrane. Agnė žinių tarnyboje dirbo nuo 2013 metų.

Kol kas LNK vakaro naujienas pranešinėja tik Rolandas Vilkončius.

Iš pradžių kelerius metus Agnė Zacharevičienė LNK vakaro žinias, prasidedančias 21.30 val., vesdavo viena. Vėliau prie jos prisijungė R.Vilkončius ir jiedu kas savaitę pasikeisdami pasirodydavo tiesioginiame eteryje.

15min susisiekus su Agne, moteris faktą patvirtino, bet plačiau situaciją komentavo nenoriai. Pasak jos, sprendimas išeiti iš LNK žinių tarnybos buvo priimtas dar žiemą, tačiau pasižadėjusi kolegą vasarą išleisti atostogų, liko dirbti toliau.

Visgi palikusi darbą LNK žiniose, ji nuo laidų vedimo nenutols – ir toliau dirbs radijuje „XFM“, kur turi savo laidą „Pasirinkimas“. O paklausta, ar sulaukusi naujo kurios nors televizijos pasiūlymo, jį priimtų, sakė – kodėl gi ne, kiek pailsėjusi, mielai svarstytų variantus.

LNK nuotr./Agnė Zacharevičienė
LNK nuotr./Agnė Zacharevičienė

Agnė Zacharevičienė televizijoje atsidūrė visai netikėtai. Pirmiausia dietologijos mokslus baigusi, vėliau rinkodaros ir verslo administravimo diplomą apgynusi moteris 15min yra pasakojusi, kad link žinių vedėjos vietos ėjo mažais žingsneliais.

„Laisvalaikiu dirbau fotomodeliu reklamose. Kartą mane pasikvietė vienas prodiuseris pabandyti vesti laidą. Pamenu, kad nesijaučiau savo vietoje, buvo keista, kad mane pakvietė, neturėjau jokių vilčių, žiūrėjau kaip į pokštą. Tai štai, toks ir pokštas – jau 9 metai televizijoje.“

Iš pradžių ji pradėjo nuo „Tango TV“ laidos „Ištikimybės testas“, vėliau dirbo už kadro vykdomąja prodiusere, ir galiausiai vėl grįžo į eterį – vedė LNK laidą „Nauja versija“.

Puikią dikciją turinti moteris netrukus buvo pastebėta ir pakviesta vesti BTV žinių. Kanalo ateičiai pakibus ant plauko, ji perėjo į LNK televiziją. 2013-aisiais įsidarbinusi žinių tarnyboje, Agnė Zacharevičienė su Pauliumi Skuču vedė pavakarės laidą „Labas vakaras, Lietuva“. O po kelių mėnesių sėdo prie vakaro žinių vedėjos vairo.

LNK nuotr./Agnė Zacharevičienė ir Agnė Gilytė-Akromė
LNK nuotr./Agnė Zacharevičienė ir Agnė Gilytė-Akromė

Agnė Zacharevičienė – ne vienintelė per šį mėnesį palikusi LNK žinių tarnybą. Praėjusią savaitę apie išėjimą iš žinių pranešė ir sporto naujienų veidas Tomas Langvinis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tomas Langvinis po 14 metų palieka LNK žinias

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką