Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Agnės Grigaliūnienės namuose – draugų ir televizijos kolegų iškeptų pyragų puota

„Pyragų diena“ Agnės Grigaliūnienės namuose
Luko Balandžio nuotr. / „Pyragų diena“ Agnės Grigaliūnienės namuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Laidų vedėja ir 2012 metų projekto „Išsipildymo akcijos“ ambasadorė Agnė Grigaliūnienė artimiausius draugus ir kolegas pakvietė paminėti „Pyragų dienos“ ir paskanauti pačių iškeptų pyragų. Tiesa, visos už simboliškai apmokestintus pyragus surinktos lėšos bus labdaringai skirtos sunkių ligoniukų gydymui ir globos namuose augančių vaikų priežiūrai, lavinimui ir jų buities gerinimui.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

TV3 televizijos žvaigždės ir projektui neabejingi žinomi žmonės vieni kitus kvietė ragauti skaniausius jų pačių iškeptus pyragus. „Pyragų dienos“ esmė yra tokia: lapkričio 6 dieną visi norintys prisidėti prie akcijos gali kepti pyragus ir jais vaišinti draugus, kolegas ir artimuosius. Žinoma, prieš tai tuos pyragus reikia įvertinti pinigine suma, o surinktus pinigus paaukoti jau dešimtajai „Išsipildymo akcijai“.

Kol jaukiai rinkosi svečiai, juos pasitinkanti Agnė visus vaišino arbata ir kava, o galiausiai visiems sugūžėjus prasidėjo didysis pyragų pirkimo ir valgymo maratonas. Žinomos moters namuose surengtoje pyragų puotoje sudalyvavo žurnalistė Jolanta Svirnelytė, astrologas Naglis Šulija, dainininkas Justas Lapatinskas, dainininkė Ieva Ambrazaitė, TV3 atstovė Rima Olberkytė-Stankus ir kiti. Tad susirinkus visiems svečiams atėjo laikas Agnei tarti sveikinamąjį žodį.

„Besiruošiant šiai kalbai manęs klausė, ar man nebaisu priimti ne visai pažįstamus žmones į savo namus. Pasakiau, kad ne. Juk reikia saviems vaikams rodyti tinkamą pavyzdį, – kalbėjo Agnė apsikabinusi savo sūnų Gabrielių ir krikštasūnį Rojų. – Mano Gabrielius man pasakė, kad ir pats nori prisidėti prie pagalbos vaikams ir todėl paaukos savo paties sutaupytus pinigėlius“.

Luko Balandžio nuotr./Agnė Grigaliūnienė su sūnumi Gabrieliumi (centre) ir krikatasūniu Rojumi (deainėje)
Luko Balandžio nuotr./Agnė Grigaliūnienė su sūnumi Gabrieliumi (centre) ir krikštasūniu Rojumi (dešinėje)

Po pirmosios vaikų aukos Agnė paskatino visus ragauti iškeptų pyragų ir dosniai aukoti tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų paramos – sunkiems ligoniukams, jų gydymui bei globos namuose augančių vaikų priežiūrai, lavinimui ir jų buities gerinimui.

Jaukiame priėmime Agnės namuose taip pat dalyvavo bei gražius žodžius liejo iniciatyvos „Išsipildymo akcijos įkvėpti“ nariai: knygyno  „Alma Littera“ atstovas Andrius Petraitis ir knygelės vaikams „Ferdinandas ir Pū“ autorė Lina Žutautė. Pastarieji vaikų globos namų auklėtiniams padovanojo knygelių. Akciją administruojančio labdaros fondo „Vienybė“ direktorė Aušra Lasauskaitė priminė akcijos tikslus ir jau įvykdytus uždavinius bei palinkėjo šiais metais pinigėlių surinkti dar daugiau.

Na, o svečiams pasisaldinus gyvenimus atėjo laikas skaičiuoti A.Grigaliūnienės namuose vykusios šventės metu už naminius pyragus surinktus pinigus. Pasirodo, pavyko surinkti 400 litų.

Luko Balandžio nuotr./Pyragų diena Agnės Grigaliūnienės namuose
Luko Balandžio nuotr./„Pyragų diena“ Agnės Grigaliūnienės namuos

Trumpai apie „Išsipildymo akciją“

Šiųmetės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ tikslai, kuriems bus skiriamos surinktos lėšos, – sunkių ligoniukų gydymas ir globos namuose augančių vaikučių priežiūra, lavinimas ir jų buities gerinimas. „Išsipildymo akcijos“ finalas vyks gruodžio 15 dieną TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ tiesioginės transliacijos metu.
 
Per devynerius metus TV3 ir SEB banko organizuojamai „Išsipildymo akcijai“ suaukota daugiau nei 20,6 mln. litų. Antradienį, „Pyragų dienos“ metu, buvo surinkta 1361 litų.

Luko Balandžio nuotr./Pyragų diena Agnės Grigaliūnienės namuose
Luko Balandžio nuotr./„Pyragų diena“ Agnės Grigaliūnienės namuose

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką