Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 23d. 19:36

Agness Landau parodė operacijos patobulintą nosį

Agness Landau
Asmeninio albumo nuotr. / Agness Landau po nosies operacijos

Transeksualė Agness Landau kuo toliau, tuo ryžtingiau žengia savo svajonės link: jau ne vieną mėnesį ji kaip įmanydama stengiasi priartėti prie savo tikslo – virsmo tikra moterimi, todėl daro viską, kad tiek figūra, tiek veido bruožai būtų kuo moteriškesni. Neseniai Agness ryžosi patobulinti savo nosį: grožio specialistai patobulino jos formą. Šiandien Agness jau džiaugiasi rezultatais: vos nuėmus gipsą pasidžiaugė operacijos rezultatu.

A.Landau kiek ankčiau pasakojo, kad pasiryžo patobulinti nosį todėl, kad jai nepatiko profilio vaizdas ir nosies kuprelė. Be to, anot Agness, nosis buvo didoka.

Ne visi gerbėjai pastebėjo nosies patobulinimą, klausė, ar tikrai vertėjo daryti operaciją, jeigu po jos nesimato jokio pakitimo. Jiems Agness socialiniame tinkle įkėlė savo nuotrauką prieš operaciją ir kėlė klausimą, ar tikrai jie vis dar nemato skirtumo prieš ir po.

Asmeninio albumo nuotr./Agness Landau
Asmeninio albumo nuotr./Agness Landau

Prieš kurį laiką Žmonės.lt rašė, kad iš viešnagės Maskvoje vos po kelių dienų Agness išskubėjo atgal į Lietuvą: čia buvo sutartas vizitas vienoje Kauno grožio klinikų.

Jau kitą dieną Agness buvo atlikta nosies operacija – transeksualė nusprendė patobulinti jos formą, kad ši atrodytų dailesnė, mažesnė ir moteriškesnė, nebeliktų jos nekenčiamos kuprelės.

Žmonės.lt primena, kad prieš šią operaciją A.Landau ryžosi paputlinti lūpas hialurono rūgšties injekcijomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką