TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Aida Žiliūtė apkaltinta 30 tūkstančių litų vagyste. Kas sustabdys aferistę? (papildyta balandžio 23 d.)

Aida Žiliūtė
V. Ovadnevo nuotr. / Aida Žiliūtė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Pramogų pasaulis sukrėstas. Į viešumą iškilo vadybininkės ir buvusios Alano Chošnau (36) mylimosios Aidos (30) ir dainininkės Indrės Zaleckytės-Indrayos (26) nesutarimai. Indrė kaltina Aidą pasisavinus jai priklausančius 30 tūkstančių litų, kuriuos prieš trejus metus dainininkė laimėjo TV3 projekte „Žvaigždžių vartai“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Atsirado daugiau nukentėjusiųjų

Po to, kai portalas Delfi pranešė apie dainininkės Indrayos ir jos buvusios vadybininkės Aidos finansines bėdas, jaunosios atlikėjos telefonas netilo nuo skambučių.
„Man skambino vienaip ar kitaip nuo Aidos nukentėję asmenys ir džiaugėsi, kad pagaliau atsirado žmogus, kuris apie tai prabilo viešai, – žurnalui „Privatu! + TV gidas“ sako Indraya. – Tačiau noriu pabrėžti, kad nesistengiu tokiu būdu išpopuliarėti. Tiesą pasakius, kreipimasis į žiniasklaidą buvo paskutinis būdas atgauti man priklausančius pinigus, kuriuos pasisavino Aida. Manau, negalima nutylėti tokių dalykų. Nelaikau ant šios moters pykčio, tik labai noriu, kad viskas kuo greičiau būtų išspręsta.“

V. Ovadnevo nuotr./Indraya
V. Ovadnevo nuotr./Indraya

Indre, pasiaiškinkime šio incidento aplinkybes. Kaip nutiko, kad projekte „Žvaigždžių vartai“ laimėtas Viktoro Uspakicho įsteigtas 30 tūkstančių litų prizas pateko į Aidos rankas?

Tuo metu Aida buvo neoficiali mano vadybininkė. Su ja nebuvau sudariusi jokių sutarčių, tačiau projekto organizatoriai nusprendė, kad prizą reikia atiduoti būtent Aidai. Tie pinigai turėjo būti panaudoti mano albumui leisti, tačiau nėra nei jo, nei pinigų.

Ar Aida bent kažkiek rūpinosi Tavo muzikiniais reikalais, ar, gavusi pinigus, ėmė ir pradingo?

Dalis pinigų buvo tikslingai panaudota, tačiau juk visi 30 tūkstančių negalėjo būti išleisti. Aida buvo minėjusi, kad yra sumokėti avansai muzikos prodiuseriams, kurie neva jau kuria man dainas. Tačiau aš pati susisiekiau su tais žmonėmis ir jie mane patikino, kad iš Aidos negavo jokių pinigų už menamus mano dainų įrašus.

Galbūt, kai žiniasklaida susidomėjo šia istorija, reikalai pajudėjo? Gal A. Žiliūtė jau atkuto ir susisiekė su Tavimi?

Tai ir yra skaudžiausia. Aida iki šiol man nepaskambino, neparašė. Iš jos neturiu jokių žinių. Ji paprasčiausiai pradingo. Pati bandžiau susisiekti su ja, tačiau ji nereagavo nei į skambučius, nei į SMS žinutes. Tiesa, pernai vasarą netikėtai susitikau ją Vilniuje. Aida tuomet teigė, kad porai dienų išvyksta į Klaipėdą ir esą po to jau spręs mano finansinius reikalus. Tačiau tai liko tik žodžiais...

Kaip manai, gal vis dėlto Aidai nesmagu dėl šios situacijos, tik ji nesugalvoja, kaip greičiau viską išspręsti?

Esu labai jautrus žmogus. Man pačiai pastarosios dienos labai sunkios. Kad ir kaip būtų, privalau kovoti už save. Manau, nelengva ir Aidai. Bet juk tereikia grąžinti tai, kas jai nepriklauso. Iš pradžių mes gražiai bendradarbiavome, sutarėme, tačiau kai prasidėjo finansiniai reikalai, atsirado bėdų.

Internete pasirodė garso įrašas, kuriame Aida Žiliūtė Tavo finansinius reikalus aptaria su, mūsų žiniomis, „Žvaigždžių vartuose“ dirbusiu Andriumi Žibiku. Įraše Aida prisipažįsta, kad turi Tau priklausančius pinigus. Ar Tau yra žinoma, iš kur atsirado šis įrašas?

Nežinau, iš kur jis atsirado, bet esu dėkinga žmogui, kuris įrašė tą pokalbį ir jį išplatino. Tai labai palengvins mano pinigų išieškojimą... Labai norėčiau, kad man padėtų atgauti pinigus ir „Žvaigždžių vartų“ kūrėjai, ir TV3 televizija, kuri transliavo šį šou, nes iki šiol jaučiausi tarsi vienas karys mūšio lauke.

Galbūt kreipeisi pagalbos į politiką Viktorą Uspaskichą, kuris Tau ir įsteigė 30 tūkstančių litų prizą?

Kol kas dar to nepadariau. Nenoriu, kad skambios pavardės figūruotų šiame incidente. Be to, ponas Viktoras yra labai užsiėmęs žmogus. Man būtų nesmagu jį dėl to trukdyti. Tačiau jei matysiu, kad ir toliau nepavyksta atgauti pinigų, neatmetu galimybės susisiekti ir su pačiu V. Uspaskichu.

Pradingo lyg į vandenį

Kaltinamoji nuo žiniasklaidos atsivėrė tylos siena. Iki šiol mielai su žurnalistais bendravusi moteris, dabar neatsako į telefono skambučius. Mūsų žiniomis, Aida niekur neišvykusi. Maža to, savo artimiausiems draugams moteris pranešė, kad žiniasklaidai susidariusios nemalonios situacijos nekomentuos.
Komentarų vengia ir A. Žibikas. Būtent jis, nepatvirtintais duomenimis, ir buvo skandalingojo pokalbio su A. Žiliūte dalyvis, kurio metu moteris prisipažino pasisavinusi Indrayos pinigus. „Šios situacijos nekomentuosiu, nors ji man, kaip ir pusei Lietuvos, yra žinoma. Tik pasakysiu, kad man Indrayos gaila“, – tepasakė A. Žibikas.

V. Ovadnevo nuotr./Danielius Polskis-Gabbana
V. Ovadnevo nuotr./Danielius Polskis-Gabbana

Danielius Polskis-Gabbana (26)
„Indraya – ne pirma ir ne paskutinė nukentėjusioji“

Kadaise santykius su A. Žiliūte mezgęs verslininkas D. Polskis-Gabbana sako, kad nė kiek nenustebo išgirdęs apie šią nemalonią istoriją, į kurią įsivėlė jo buvusi draugė. „Kadangi su Aida nebendrauju, tikrosios nemalonių įvykių priežasties nežinau. Bet jei į viešumą išlindo tokie dalykai, vadinasi, kažkas negerai. Tas skandalingas garso įrašas daug ką atskleidžia apie šią moterį. Šis Aidos poelgis manęs nenustebino. Kiek žinau, Indraya ne pirma ir ne paskutinė nukentėjusioji“, – sako Danielius.

V. Ovadnevo nuotr./Martynas Tyla
V. Ovadnevo nuotr./Martynas Tyla

Martynas Tyla (38)
„Aida diskredituoja visus vadybininkus!“

20 metų vadybininku dirbantis M. Tyla yra pasipiktinęs savo kolegės A. Žiliūtės elgesiu. „Kai išgirdau apie šią istoriją, buvau sukrėstas. Manau, tokiu poelgiu Aida diskredituoja visus vadybininkus. Nors visų detalių nežinau, iš internete pasirodžiusio įrašo, kuriame Aida kalba apie Indrayos finansinius reikalus, galima suprasti, kad A. Žiliūtė net neketina atiduoti jai nepriklausančių pinigų. Manau, reikėtų tai palikti jos sąžinei“, – sako Martynas.
Beje, M. Tyla, kadaise susidūręs su Aida, ir pats turėjo nemalonumų. „Man ši moteris niekada neatrodė patikima. Ji net tris kartus su savo globojamu atlikėju Alanu Chošnau neatvyko į mano organizuotus renginius. Manau, tai neprofesionalu“, – atsidūsta pašnekovas.

V. Ovadnevo nuotr./Viktoras Uspaskichas
V. Ovadnevo nuotr./Viktoras Uspaskichas

Viktoras Uspaskichas (50)
„Savo pažadus įvykdžiau“

Susisiekėme su Indrayos prizo – 30 tūkstančių litų – steigėju V. Uspaskichu. Politikas tikino, kad jam ši istorija nežinoma, todėl jis esą nėra nusiteikęs jos komentuoti. „Savo pažadus įvykdžiau, piniginį prizą įsteigiau, o kaip viskas vyko toliau, man neįdomu. Kad įsigilinčiau į šią situaciją, man reikia laiko, o jo dabar neturiu“, – sako pašnekovas. Paklaustas, ar neatsuktų nugaros, jei pati Indraya prašytų pagalbos, politikas tik pakartoja, kad viskas priklausytų nuo to, ar tuo metu nebūtų užimtas.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Aida Žiliūtė

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką