Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 24, 18:02

Aistė Jasaitytė-Čeburiak namuose papuošė ne tik Kalėdų eglę, bet ir kaktusą

Buvusiam modeliui, o dabar psichologijos ir saviraiškos studijos „Pamilk save“ įkūrėjai Aistei Jasaitytei-Čeburiak ir jos vyrui Romanui šie metai buvo itin įsimintini. Pora susilaukė antros dukros, tad, kaip teigė Aistė, šios Kalėdos ypatingos, nes šiais metais jie jas sutinka keturiese.
Aistė Jasaitytė-Čeburiak
Aistė Jasaitytė-Čeburiak / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Namuose eglutė jau papuošta. Tai labai graži dirbtinė eglutė, ją net sunku atskirti nuo tikros. Eglutę buvo nusipirkęs Simas, kai žaidė Ispanijoje. Kraustydamasis į kitą vietą norėjo eglę palikti, tačiau man ji buvo tokia graži ir aš pasistengiau, kad ji stovėtų mūsų namuose (juokiasi). Eglutę puošiame mano vaikystės žaisliukais, tokiais tarybiniais, ir naujais, kuriuos padovanojo draugai. Tad kiekvienas žaisliukas vienaip ar kitaip primena draugus“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Aistė.

Dviejų vaikų mama pasakojo, kad turėti dirbtinę eglutę yra labai patogu, nes būtų gaila kiekvienais metais pirkti vis naują ir ją išmesti.

„Nors man labai gražu yra gyva eglė ir aš svajoju apie tokią didelę, aukštą, gražią kaip Holivude... Gal mūsų nėra tokia didelė, bet yra gražiai papuošta“, – juokėsi  A.Jasaitytė-Čeburiak.

Čeburiakų namuose papuošta ne tik eglė, bet ir kelių metrų kaktusas. Kaip pasakojo Aistė, jis yra beveik iki lubų, žalias ir su spygliais, tai primena eglutę. Jį šeima papuošė lemputėmis. „Šiaip namus puošiu įvairiomis pagalvėlėmis, padedu jas ant kėdžių, dar pridedu daug žvakių, jos kuria šventišką nuotaiką. Specialiai nieko neieškau, viską, ką gaunu ir turiu, pritaikau“, – apie namų puošimą šventėms pasakojo buvęs modelis.

Aistė Jasaitytė-Čeburiak su dukrele Elze
Aistė Jasaitytė-Čeburiak su dukrele Elze

Paklausta apie dovanas, Aistė atviravo, kad savo vyrui ir dukroms jau yra nupirkusi. „Vyrui jau dovaną įteikiau anksčiau. Nupirkau šiltus batus su kailiu ir jau padovanojau, nes kam laukti, jei šalta ir reikia jų. Esu nupirkusi dovanas ir dukroms, tačiau kokios jos, neišduosiu“, – pasakojo A.Jasaitytė-Čeburiak.

Šias šventes, kaip ir visas prieš tai, Jasaičių šeima švęs drauge – pas Aistę sugužės visa giminė: mama, brolis, giminės.

„Visi drauge švenčiame pas mus namuose. Laikomės tradicijų. Džiaugiuosi, kad pas mus yra dar bobulė, kaip aš ją vadinu. Jai yra 80 metų, tai ji vis pasidalina prisiminimais, papasakoja, kaip buvo seniau. Visuomet ant mūsų Kūčių stalo yra aguonpienio, kūčiukų, koldūnų su grybais. Mano mama kepa tokius pyragėlius su grybais ir aguonomis, darome silkę su įvairiais įdarais, gaminame kisielių. Aš norėčiau ko nors kito paragauti, o jos pyksta ir sako, kad yra įpratusios prie šių patiekalų. Aš priekaištauju, kad kiek galima, nors iš dalies, tai yra labai miela“, – kalbėjo Aistė.

Moteris pasakojo, kad Kalėdų dieną visada pas mažuosius apsilanko Kalėdų Senelis. Jau dvejus metus iš eilės jo pareigas ėjo vienas iš dėdžių, tad šiais metais Aistė ketina prašyti kaimynų pagalbos, nes mažoji Elzė pradeda įtarti ir atpažinti giminaičio balsą.

Šiais metais Čeburiakų šeima šventes sutinka keturiese. A.Jasaitytė-Čeburiak paklausta apie trečią vaiką tik nusijuokė: „Aš tai norėčiau, kodėl gi ne, bet žiūrėsime... Kaip sakoma apie vaikus, ne kiekybė, o kokybė svarbu. Svarbu yra atiduoti save, duoti jiems užtektinai dėmesio, išauginti dorais žmonėmis, o kartais norisi ir sau laiko turėti... Žiūrėsime, kaip čia likimas duos.“

Luko Balandžio nuotr./Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru Romanu
Luko Balandžio nuotr./Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru Romanu

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką