Dabar populiaru
Publikuota: 2015 lapkričio 17d. 11:54

Aistė Tomkevičiūtė konkurse „Kaunas talent“ susigrums dėl kailinių ir itin brangaus mikrofono

Aistė Tomkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Aistė Tomkevičiūtė

„Kai prizai – tokie vertingi, minčių, jog būtinai turiu laimėti pagrindinį apdovanojimą, nebekyla!“, - juokdamasi patikino televizijos projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi dainininkė Aistė Tomkevičiūtė, šiomis dienomis gyvena pasirengimo prestižiniam tarptautiniam konkursui „Kaunas talent“ nuotaikomis.

Lapkričio 19 – tą dieną prasidėsiančiame renginyje dešimtys dainininkų iš kelių žemynų grumsis ne tik dėl „Grand Prix“, 2000 eurų piniginio prizo ir Elvyros Monginienės autorinio papuošalo, bet ir dėl penkių nominacijų bei kelių specialių apdovanojimų.

Pavyzdžiui, menininkė Jūratė Rekevičiūtė savąją dovaną įteiks stilingiausiam konkurso dalyviui. Daug publikos ir komisijos dėmesio sulauksiantis atlikėjas pasipuoš prabangiais kailiniais. Bene vertingiausias „Kaunas talent“ prizas – ypatingai brangus mikrofonas. Kas taps jo savininku, lems konkurso direktorės Onutės Žukienės žodis.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Tomkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Tomkevičiūtė

Nors, pasak A.Tomkevičiūtės, įprastai konkursuose jai laimėti materialius daiktus nėra svarbu, šįsyk konkursantų laukiančios dovanos yra tikrai viliojančios. Atlikėja neslepia – tam, kad ji būtų laikoma viena rimčiausių pretendenčių į nominacijas, jai reikės gerokai pasistengti.

„Nes vertinti dalyvių atvyks komisijos nariai iš tų šalių, kuriose jau esu laimėjusi apdovanojimus. Todėl turiu nesikartoti, būti kitokia“, - sakė atlikėja.

Ji, kaip ir kiti, pretenduojantieji į „Kaunas talent“ apdovanojimus, turės sudanuoti tris dainas – vieną gimtąja kalba, o dvi – užsienio. Nors įprastai tarptautiniuose konkursuose besivaržantys dainininkai stengiasi pasirinkti kuo žinomesnius kūrinius ir jų metu atskleisti savąsias galimybes, A. Tomkevičiūtė nusprendė žengti gana rizikingą žingsnį – ji dainuos savos kūrybos dainą „Yolo“. Antruoju užsienietišku kūriniu taps Withney Houston daina „The Greatest love of all“.

Asmeninio albumo nuotr./Aistė Tomkevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Aistė Tomkevičiūtė

TAIP PAT SKAITYKITE: „Kaunas talent“ konkurse dalyvausianti Aistė Tomkevičiūtė kartotis nebenori

„Aš niekada anksčiau nebuvau dalyvavusi jokiame tarptautiniame konkurse užsienyje. Kadangi mano kolegės skynė laurus svetimose šalyse, užsimaniau ir aš! Taigi, į Maltą važiavau savo iniciatyva, mane lydėjo sesuo su vyru. Kadangi konkursas vyko balandžio pabaigoje – tai buvo kaip ir gimtadienio dovana, – pasakojo A.Tomkevičiūtė, – Važiavau be išankstinių nuostatų, nežinojau kas manęs laukia. Net nenumaniau kokias dainas pasirinkti ir atlikti, tačiau nusprendžiau pirmenybę teikti toms, kurias puikiai moku. Taigi, mano pasirinkimas buvo įvertintas pirmąja vieta, sulaukiau iš komisijos narių komplimentų už techniškai tvarkingą vokalą, sceniškumą. Gavau kvietimus į tarptautinius konkursus Rumunijoje bei Bulgarijoje“.

„Eurotalent 2015“ Italijoje A.Tomkevičiūtė laimėjo antrąją vietą, o tarptautiniame dainininkų festivalyje „Eurostars“ Maltoje – pirmąją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką