Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aistis Mickevičius: man nuolat tenka vaidinti keistus personažus

Aistis Mickevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Aistis Mickevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Aktorius, radijo laidų vedėjas Aistis Mickevičius netrukus debiutuos rugpjūčio 31 dieną 19.10 val. startuosiančiame TV3 seriale „Drąsos kaina“. Čia jis vaidins gydytoją Simoną Baką – vaikų pirklių gaujos auką. Šį pajungė paslaptingasis Generolas, žmonių ydas ir silpnybes laikantis ginklu juos šantažuoti ir jais manipuliuoti. A. Mickevičiaus personažas iš paskutinių jėgų stengsis kovoti su savo nuodėme, bet...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

- Aisti, koks tas Simonas Bakas tavo akimis?

- Mano personažas – labai malonus gydytojas ginekologas, turintis labai keistų polinkių.

- Šie polinkiai jį ir padaro blogiuku?

- Sunku pasakyti... Net patys geriausi personažai gali turėti blogų savybių. Ir vieni, ir kiti gali būti priklausomi nuo savo polinkių. Kita vertus, bet kuri personažo yda suteikia gilesnį požiūrį ir paaiškina, kodėl jis vienaip ar kitaip elgiasi.

- Taip jau nutinka, kad aktoriui prilimpa personažo charakteris, žmonės linkę suvienodinti veikėją ir jį vaidinantįjį... Simonas Bakas – ne iš tų, kokiu norėtųsi būti realiame gyvenime.

- Yra toks pastebėjimas, kad man nuolat tenka vaidinti keistus personažus. Tačiau vienintelis, kuris stipriai prilipo – tai pensininkas Vydas. O kiti... Aš tiesiog gerai juos suvaidinau. (šypsosi)

- Filmavimo aikštelėje dažnai vilki baltą mediko chalatą. Gydytojo įvaizdis niekada tavęs nebaugino?

- Dar ir kaip! Bijojau daktarų ir tebebijau, todėl į ligoninę ar polikliniką vengiu eiti. Man kyla stresas ir kraujospūdis. Už odontologus išvis nieko nėra baisiau! (juokiasi) Ačiū Dievui, man pas juos lankytis nereikia. Bet iš vaikystės puikiai pamenu gydytoją Ivanovą, kuri bandė man išrauti dantį. Pabėgau, pasislėpiau po kėde ir kategoriškai pareiškiau, kad niekada daugiau pas ją neisiu.

- „Videometros“ serialų kalvė tau jau pažįstama?

- Taip, aš vaidinau seriale „Neskubėk gyventi“ – ten buvau blogas muzikos prodiuseris. Labai patiko. Blogus vaidinti daug įdomiau. Teigiami herojai valgo sriubą ir laiku gulasi miegoti. Neįdomu.

- „Drąsos kainoje“ žiūrovai gali ieškoti sąsajų su Lietuvą sudrebinusia vaikų išnaudojimo byla.

- Aš, perskaitęs scenarijų, nematau sąsajų. Šios istorijos panašios tik tematiškai. Bet šiaip „Drąsos kaina“ neturi nieko bendra su byla, kuri buvo ištrimituota per žiniasklaidą. Skiriasi viskas, net motyvai... Aš manau, kad serialas bus labai žiūrimas, nes visi ieškos TOS istorijos, net jei tai bus KITA istorija, tik tema – TA. O scenarijus – geras, įdomus, dialogai ne iš piršto laužti ir charakteriai – ne vienapusiai. Net ir tas, kuris didvyris, čia pat gali būti banditas...

- Šį sezoną tu kaip reta užsiėmęs. Dirbi radijo stotyje, vaidini seriale „Drąsos kaina“, dalyvauji TV3 projekte „Šok su manimi“, be to, kuri kvepalus...

- Bet vis vien turiu apsčiai laisvo laiko. Tiesą pasakius, kartais net neturiu ką veikti. (juokiasi)

Naujas TV3 serialas „Drąsos kaina“ su Aisčiu Mickevičiumi jau nuo rugpjūčio 31 dienos 19.10 val.!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką