Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aistis Mickevičius projekte „Kviečiu šokti“ tikisi daugiau šokių ir mažiau tuščių kalbų

Aistis Mickevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Aistis Mickevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Besiruošdamas darbui LNK šokių šou „Kviečiu šokti“ komisijoje, Aistis Mickevičius peržiūrėjo daugelio šalių šokių projektus. Geriausią įspūdį Aisčiui padarė Lenkijos televizijos šokių programa.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Ten puikiai šokia aktorė Natasza Urbanska, ir šiaip labai sunku atskirti, kuris iš poros – profesionalas, o kuris – žvaigždė. Daugelyje šokių projektų svarbiausias pats šokis, jis labai stiprus. Lietuvoje šokėjai savo nepatyrimą slepia po cirku, po teatro elementais. Aš laikysiuosi požiūrio, kad pirmiausia porai reikia išmokti profesionaliai šokti, tik paskui juokauti. Kazimiras Malevičius „Juodą kvadratą“ nutapė ne todėl, kad nemokėjo tapyti. Po ilgos karjeros tai jau buvo konceptualu“, – sako Aistis.

Pirmuosiuose „Kviečiu šokti“ vakarėliuose Aistis atidžiai stebėjo pradedančiųjų šokėjų pasirodymus.

„Stengsiuosi būti objektyvus, bet dabar jau matau, kad orų mergaitė Karolina Liukaitytė bus labai stipri šokėja. Nestandartinės kompleksijos Erika Vitulskienė mane nustebino savo puikiu judesiu, Irena Starošaitė labai artistiška. Iš vyrukų – mano kolegos aktoriai turėtų gerai pasirodyti – Darius Petkevičius, Eimutis Kvoščiauskas, o virtuvės šefas Ruslanas labai charizmatiška asmenybė“, – pirmuosius pastebėjimus vardijo komisijos narys.

Pasak Aisčio, matyti, kad šio sezono šokėjų ir žvaigždžių komanda bus labai stipri.

„Gal tuomet bus daugiau gražių šokių ir mažiau tuščių komisijos kalbų“, – nukirto „Kviečiu šokti“ komisijos narys Aistis Mickevičius ir pridūrė, kad dalyvių neprofesionalumui bus negailestingas.

„Kviečiu šokti“ su Aisčiu Mickevičiumi – nuo naujojo LNK sezono. Junkis ir tu!

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką