Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorė Elida Dubinskytė-Šimaitė: visada geriau būti truputį alkanam

Elida Dubinskytė-Šimaitė
TV3 nuotr. / Elida Dubinskytė-Šimaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuo metu Šiaulių estrados teatre Elida Dubinskytė-Šimaitė repetuoja du spektaklius vaikams ir kartu bando įsijausti į būsimą Džiuljetos vaidmenį statomame šokio spektaklyje. Po įtempto darbo TV3 seriale „Naisių vasara“ aktorė nė neketino ilsėtis. Mat per daug jau myli savo veiklą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

O jos darbo krūvis milžiniškas – Elida kone kasdien nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro praleidžia repeticijų salėje.

„Tenka ir savaitgalius aukoti, – sako aktorė, tačiau jos balse negirdėti nusivylimo. – Pavargstu, bet turiu ir būdų kaip atgauti jėgas“. Aktorės vyrui tenka susitaikyti su žmonos darbo pobūdžiu.

„Žinojo ką veda, tokia jau mano duona, – juokiasi Elida. – Laimė, jis irgi „prie meno“, dailininkas, tad mane supranta ir pykčių dėl to nekyla“.

Šiokiadieniais 17.40 val. per TV3 rodomoje „Naisių vasaros“ istorijoje Elidai teko išpaikintos gražuolės iš miesto, bandančios, tiksliau, net nebandančios pritapti kaime, į kurį ją kone per prievartą atitempė tėvo verslo reikalai, vaidmuo. Debiutu televizijoje Elida patenkinta. Džiaugiasi ji ir žiūrovų pripažinimu.

Visada geriau būti truputį alkanam. Ypač menininkui. Nes tik alkanas žmogus tampa kūrybiškesnis.

„Žinau, kad Auksės žiūrovai jau nekenčia, – juokiasi aktorė. – Vadinasi, gerai atlikau savo darbą“.
Elidai jau teko susidurti su gerbėjais. Nuėjusi į polikliniką aktorė nustebo, kai viena sesutė ją atpažino.

„O gyvenime jūs atrodote jaunesnė, nei seriale“, – stebėjosi medikė.

Nors Elidos aktorinė karjera nėra ilga, režisieriai dažniausiai jai skiria neigiamus vaidmenis. „Naisių vasaros“ aktorė sako, kad tai, ko gero, dėl jos temperamento – ji nesileidžia stumdoma, atsikirsdama ir žodelį aštresnį gali pasakyti.

TV3 nuotr./Elida filmavimo aikštelėje
Elida filmavimo aikštelėje

„Tikrai turiu tokių savybių, kokias turi Auksė. Antra vertus, tai padėdavo ir geriau perteikti šį spalvingą personažą, – sako Elida. – Ir dar nežinau kaip čia būtų, jei iš manęs gyvenime kas nors vaikiną būtų bandę pavilioti. Manau, būčiau dar ūmesnė už Auksę. Laimė, tokių situacijų mano gyvenime nepasitaikė.“ Aktorė sako, kad taip, kaip daro jos personažas – bando bet kokia kaina nusitempti mylimąjį prie altoriaus – daryti neverta. „Varu mylimas nebūsi“, – nukerta moteris.

Priešingai nei jos personažas, Elida kasdien po kelias valandas nepraleidžia prie veidrodžio.

„Žinau, kad galiu atrodyti gražiai, tačiau kasdien nesipuošiu. Dažniausiai renkuosi sportinį stilių, o dabar, kai šalta, išvis – apsimuturiavus, į žmogų nepanaši, – juokiasi aktorė. – Du dalykai yra tabu: mano nagai visada sutvarkyti, o rankinėje visada yra gerų kvepalų buteliukas“.

Elida rūpinasi dailiomis kūno formomis: vakarais nevengia pabėgioti ir visada žiūri, kiek dedasi į lėkštę.

„Būtent ne kiek, o ką, – svarbiausia yra valia. Aš valgau gana dažnai, bet tikrai po nedaug, – dailios figūros paslaptimis dalijasi Elida. – Kas turi būti lėkštėje, man pasako pats organizmas. Be to, visada geriau būti truputį alkanam. Ypač menininkui. Nes tik alkanas žmogus tampa kūrybiškesnis“.

Elida – gryna miestietė. Seneliai taip pat buvo miestiečiai. Kadaise ir karvės mūkimas ar lauko tualetas aktorei buvo didelė naujiena. Tad filmuodamasi TV3 seriale „Naisių vasara“ aktorė patyrė daug naujų įspūdžių: gamta, ramybė, miškas.

„Niekada nebuvau glosčiusi žirgo, – naujais įspūdžiais dalijasi Elida. – Išbandžiau daug naujo. O ką tik pamelžto pieno neišdrįsau paragauti. Kiti gėrė, o man net pagalvoti buvo baisu.“

Besifilmuodama seriale Elida suvokė, kaip iš tiesų miesto žmonės skuba gyventi ir nevertina ramybės akimirkų. Tai labai svarbi patirtis, kurią suvokė aktorė.

„Daugelis mieliau laisvą laiką leidžia prie kompiuterio, kurio aš, laimė, iki šiol neturiu“, – sako aktorė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką