Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorė Monika Vaičiulytė: „Visuomenės primetamų vaidmenų man nereikia“

Monika Vaičiulytė
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Monika Vaičiulytė
Šaltinis: „Žmonės“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Talentingoji Monika Vaičiulytė (29) nėra iš tų išdidžiųjų aktorių, kurie niekina televiziją ir gerbia tik tikrąjį meną. Ją tenka pamatyti ir kūriniuose, visai nesusijusiuose su teatru. Kad ir muzikiniame klipe ar „Dviračio šou“, kur vaidina Agnę Jagelavičiūtę. Prieš mėnesį sėkmingai debiutavo kine, o tuoj prasirodysianti televizijos laida „Šuolis“ – dar vienas dalykas, kuris neleis ramiai miegoti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Monika nori save išbandyti visur, „juk tai labai įdomi profesinė praktika“, sako. „Visi tie televizijos projektai prisidėjo prie mano išgyvenimo, bet tai dariau ne vien dėl pinigų. Jeigu žiūri skeptiškai, niekini – geriau neik, tik save parduosi. O jeigu tau smalsu, įdomu – nieko neprarasi, tik atrasi“, – įsitikinusi Auksinio scenos kryžiaus laimėtoja.

Užtat viena gražiausių šios kartos aktorių vadinama Monika tikrame gyvenime nelinkusi barstyti savęs iš šalis. Net iš pirmo žvilgsnio valiūkiškas lengvabūdiškumas jai svetimas: ji tvirta ir užsispyrusi, o ir šypsosi dažniau tuomet, kai to reikalauja scenarijus, nei tikrame gyvenime.

Net svetimam žmogui nesunku pajusti, kad jos misija šioje Žemėje – gerokai didesnė nei pritapti prie minios ir paklusti jos normoms. Paklausta, ar kada nors matanti save atliekančią tą vaidmenį, kurį visuomenė tradiciškai priskiria moteriai: žmonos, vaikų mamos, Monika tik gūžteli pečiais: „Kas bus rytoj, niekas nežino... Tai aukščiau už žmogų: kas sudėliota, tas ir ateis. Visuomenės primetamų vaidmenų man nereikia, kita vertus – šeima reiškia kur kas daugiau už visuomenės primestą vaidmenį.“

Interviu bei fotosesija – tik naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką