Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 1d. 10:55

Aktorė Vaida Lisikaitė komedijoje suvaidino tokią „fyfą“, kad net pati išsigando

Vaida Lisikaitė
Organizatorių nuotr. / Vaida Lisikaitė

Jau spalio 18 dieną pasirodysiančioje Tado Vidmanto komedijoje „Pats sau milijonierius“ nusifilmavo gausus būrys gerai Lietuvoje žinomų pramogų pasaulio atstovų ir aktorių. Viena jų – Vaida Lisikaitė, kino, teatro ir televizijos aktorė, sukūrusi daugybę tiek dramatinių, tiek humoristinių vaidmenų, o Tado Vidmanto filme įkūnijusi įspūdingą Lauritos personažą.

Laurita – kriptovaliutų ir viešbučių verslu užsiimančio Donato (akt. A.Bružas) mergina, kuriai rūpi tik pinigai ir madingi vardiniai drabužiai. Būdama instagramo pseudoinfluencere, ji visur su savimi nešiojasi madingą šunelį Gučį ir tiesiog negali pakęsti nevykėlių. Todėl kai Donatą ištinka sunkumai, ji net nedvejodama susirenka savo daiktus ir puola į kito vyro glėbį.

„Aš nebijau iš savęs pasijuokti ir manau, kad saviironija yra labai sveikas žmogaus bruožas. Gal dėl to drąsiai imuosi pačių įvairiausių vaidmenų, net ir barakudų ar fyfų. Lauritos personažas tikrai įsimintinas tiek išvaizda, aprangos stiliumi, kalbėjimo maniera, tiek mąstymu, todėl jį kurti buvo beprotiškai įdomu,“ – sakė V.Lisikaitė.

Organizatorių nuotr./Vaida Lisikaitė
Organizatorių nuotr./Vaida Lisikaitė

Aktorė teigia nesigailinti nė vieno vaidmens, kurį yra atlikusi, o T.Vidmanto komedijoje suvaidino tokią fyfą, kad net pati šiek tiek išsigando, ar neperspaudė.

„Aš tikrai džiaugiuosi ir didžiuojuosi kiekvienu vaidmeniu, kurį gaunu, ir stengiuosi jį išpildyti kuo geriausiai. Kartais prisimenu savo sukurtą Lauritą ir pagalvoju, kad baisu, jeigu tokių moterų tikrai egzistuoja.

Visgi tikiu, kad suvaidinau tokią fyfą, kokios dar niekas nėra suvaidinęs Lietuvos kine. Mačiau kelias ištraukas iš filmo ir gal kiek neramu, ar neperspaudžiau įsijausdama į vaidmenį. Tikiuosi, kad dabar viso Lietuvos instagramerės nepradės manęs nekęsti ir susitikusios gatvėje neprimuš savo madingais rankinukais,“ – šmaikštavo aktorė.

Filmo „Pats sau milijonierius“ anonsas:

Režisierius Tadas Vidmantas taip pat liko patenkintas V.Lisikaitės vaidyba. „Vaidos atsidavimas ir sukurtas Lauritos vaidmuo – išskirtinis. Rašydamas šį personažą net neįsivaizdavau, kad aktorė jį pakels į dar aukštesnį lygį. Dažnai savo filmams sumontuoju po trumpą muzikinį tyzerį. Šį kartą į jį sudėjau sparnuotas Lauritos frazes. Žinoma, filme jų bus dar daugiau.“ – sako T.Vidmantas.

„Pats sau milijonierius“ – tai jau 5-tasis žiūrovų pamėgto pramoginio kino kūrėjo darbas, kupinas juokingų nesusipratimų, pikantiškų paslapčių ir taiklaus humoro.

Pagrindinis filmo herojus – trisdešimt ketverių metų Donatas Pukys. Jis kartu su savo sužadėtine Laurita ir jos madingu šuneliu Gučiu gyvena Kaune. Už Donatą jaunesnė Laurita dirba instagramo modeliu. Tuo tarpu Donatas ne tik vadovauja viešbučiui, kurį jam prieš išvažiuodamas gyventi į Šveicariją paliko tėvas, bet visai neseniai įsigijo kriptovaliutų „fermą“ bei sportinį „Lamborghini“ automobilį. Įvaizdis Donatui – svarbiausias dalykas gyvenime. Būtent dėl to jo ir Lauritos veiduose nuolat spindi šypsenos. Visgi viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Donatas sulaukia tėvo skambučio.

Filme vienus pagrindinių vaidmenų atliks gerai žinomi aktoriai – lietuviškų komedijų virtuozas Audrius Bružas ir 2017 m. „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią antraplanį vaidmenį gavusi Gelminė Glemžaitė, retai kine sutinkamas Vytautas Rumšas vyresnysis ir kiti. Taip pat – visas būrys Lietuvos pramogų pasaulio atstovų.

Tado Vidmanto komedija „Pats sau milijonierius“ kinuose nuo spalio 18 dienos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką