Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 spalio 7d. 11:23

Aktorę Vitaliją Mockevičiūtę bandė apgauti sukčiai: „Išgelbėjo tik tai, jog klastūnai mane atpažino“

Vitalija Mockevičiūtė
Teatro archyvo nuotr. / Vitalija Mockevičiūtė

„O! Kartą man buvo paspęsti tokie spąstai, kad kažin, ar iš jų būčiau išsikapsčius be didelių nuostolių... Neabejoju, kad tuomet nuo neaišku kuo galėjusių pasibaigti nemalonumų mane išgelbėjo tik tai, jog klastūnai mane atpažino“, – prisiminimais dalinosi dar šį mėnesį naujoje teatro komedijoje „(Ne) Ištikimybės spąstai“ debiutuosianti aktorė Vitalija Mockevičiūtė.

Prieš maždaug metus ji sulaukė skambučio mobiliuoju telefonu. Skambinantysis tuokart pranešė džiugią žinią – Vitalija laimėjo nemokamą grožio procedūrą, kurią atliekant bus naudojama neįtikėtinai brangi kosmetika.

„Kadangi vis nebuvau garantuota, kad tikrai galėsiu atvykti pasilepinti sutartu laiku, man „dovanos“ teikėjai skambino daugybę kartų. Iš pradžių nieko blogo neįtariau, tik labai keista buvo, kai registratorė, man įėjus į saloną, užrakino jo duris“, – prisiminė pašnekovė.

„Meistrai“ ne tik patepė Vitalijos veidą kremu, bet ir ištyrė plaukų būklę. Tuomet konstatuota – padėtis labai bloga, netgi katastrofiška.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Vitalija Mockevičiūtė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Vitalija Mockevičiūtė

„Pasiūlė įsigyti priemonių, bet aš atsisakiau. Ore tarsi tvyrojo sutrikimas, neužtikrintumas. Vėliau sužinojau, jog kitoms moterims iš „saliono“ lengvai išsisukti nepavykdavo, o užrakintos durys jas paversdavo įkaitėmis... Ne vienas greitasis kreditas buvo paimtas, kad sumokėtų už tą kosmetiką. O man, matyt, padėjo žinomumas“, – sakė V.Mockevičiūtė.

Apie tai, kas būna, kai patenki į spąstus, ji su kolegomis Ramūnu Šimukausku bei Aušra Štukyte, pasakos premjeriniame „Kitokio teatro“ spektaklyje. Tiesa, istorija bus komiška ir, ne taip, kaip Vitalijos patirtoji, verčianti ne baimintis, o kvatoti.

„Ar kada buvote patekę į spąstus? O gal patys esate kažkam juos paspendę? Patekti į spąstus žinoma yra nesmagu, bet pažiūrėti, kaip kiti juos kurpia yra labai smalsu ir įdomu. Būtent apie tai naujausia komedija“, – sakė R.Šimukauskas.

Spektaklio veiksmas vyksta prabangiame didmiesčio bute. Į jo šeimininkės kaprizų pinkles tąkart netikėtai patenka meistras, užsakymą turintis atlikti vietoje susirgusio kolegos. Tačiau aplinkybės susiklosto taip, kad ir pati buto šeimininkė papuola į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus.

Bet kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Tai pavyks sužinoti apsilankius naujausioje ,,Kitokio“ teatro komedijoje „(Ne) Ištikimybės spąstai“, kupinoje netikėtumų, juokingų situacijų ir nelauktų siužeto posūkių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką