Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 12d. 11:39

Aktorėms Agnei Šataitei ir Gintarei Latvėnaitei teko atlikti kaskadinius triukus

Agnė Šataitė ir Gintarė Latvėnaitė
„Visi vyrai – kiaulės...“ nuotr. / Agnė Šataitė ir Gintarė Latvėnaitė

Serialo „Visi vyrai – kiaulės...“ sezono filmavimai garsias Lietuvos aktores pavertė kaskadininkėmis. Filmuojant naujas sezono serijas, pagrindinės serialo aktorės susidūrė su ypatingais iššūkiais. „Niekada nepagalvojau, kad turėsiu pati atlikti kaskadinius triukus, tačiau tai man nebuvo kliūtis“, – patirtimi dalijosi aktorė Gintarė Latvėnaitė.

Dar visai neseniai Gintarė filmavimų metu pakibo ant... vienuolyno tvoros. Beveik dviejų metrų aukštyje jai teko išsilaikyti viso dublio metu. Pakartoti šį veiksmą reikėjo net kelis kartus. Komandos nariai stebėjosi – „Gintarė su šita užduotimi susitvarkė labai puikiai. Atrodė, kad tai nereikalavo iš jos jokių pastangų.“

Visų filmavimų metu Gintarė kaip visuomet išliko pozityvios nuotaikos ir nesiliovė juoktis. O nuo tvoros krentančios čerpės sukėlė tik dar daugiau adrenalino, kurį Gintarė mėgsta.

„Visi vyrai – kiaulės...“ nuotr./Gintarė Latvėnaitė
„Visi vyrai – kiaulės...“ nuotr./Gintarė Latvėnaitė

Tuo metu kitų filmavimų metu, aktorė Agnė Šataitė susidūrė su kiek sunkesne užduotimi. „Man vos širdis iš krūtinės neiššoko...“ – pasakojo aktorė.

Tą dieną filmavimai vyko netoli Vilniaus ir didžioji dalis scenų buvo filmuojamos vandenyje. Nors oro sąlygos ir nebuvo itin palankios, filmavimai tęsėsi. Todėl, kai pradėjo lynoti, dublių niekas nenutraukė.

Vienos scenos metu Agnė Šataitė valtimi nuplaukė iki pat ežero vidurio, kai netikėtai ėmė griaudėti ir žaibuoti. Žaibas trenkė visai netoli tvenkinio ir tai itin išgąsdino aktorę.

„Visi vyrai – kiaulės...“ nuotr./Agnė Šataitė
„Visi vyrai – kiaulės...“ nuotr./Agnė Šataitė

Tačiau tą pačią akimirką Agnę puolė gelbėti komandos nariai. Griebę valtis, patys rizikavo savo gyvybe ir skubėjo padėti jai parplaukti į krantą. Po gelbėjimo misijos visi laimingi ir sveiki parplaukė atgal į krantą. Tačiau Agnė Šataitė prisiekė, kad šios patirties ji nepamirš dar ilgai.

Kaip aktorės susitvarkė su šiomis užduotimis galėsite pamatyti jau visai netrukus. Serialas „Visi vyrai – kiaulės...“ rodomas pirmadieniais – trečiadieniais per BTV.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką