Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 4d. 11:54

Aktorius Gintaras Mikalauskas su žmona paliko Vilnių: išpildė 21-erius metus puoselėtą svajonę

Gintaras Mikalauskas su žmona persikėlė į Palangą
LNK nuotr. / Gintaras Mikalauskas su žmona persikėlė į Palangą

Aktorius Gintaras Mikalauskas su žmona Jūrate per karantiną priėmė ilgai lauktą sprendimą. Šeima metė Vilnių ir persikėlė gyventi į Palangą, kurioje būdavo tik vasaromis. Gyvenimo pajūryje svajonė išsipildė tik dabar, po 21-erių kartu šeimoje praleistų metų.

Gintarui gyvenamoji vieta nebuvo labai svarbi, renginius jis veda visoje Lietuvoje. Bet Jūratė medikė, todėl visų pirmą reikėjo surasti darbą žmonai. Dabar J.Mikalauskienė gydo žmonės Kretingos ir Šilalės ligoninėse.

Anksčiau namą prie Palangos Gintaras tik nuomodavo. Todėl jam reikėjo dizainerių sprendimų ir remonto, kad namas taptų namais. Abu Mikalauskai labai mėgsta skaityti, Vilniuje turėjo daugybę knygų. Todėl Palangoje prireikė įkurti asmeninę biblioteką. Kadangi dukros jau užaugusios, tai jų kambarys tapo knygų namais.

18 arų sklypą, visai netoli jūros, pora įsigijo prieš 18 metų. Kaip investiciją, juk žemė tik brangsta. Bet tokiam sklypui reikėjo labai taupyti ir pora ne vienerius metus sunkiai dirbo.

Mikalauskai iki šiol išlaikė ir nuomos verslą. Ir jis visai gerai sekasi. Per karantiną dauguma žmonių bijo keliaut po užsienius, todėl atvažiuoja pas Mikalauskus į Palangą.

Dabar jau ir Jūratė nesigaili, kad vyro įkalbėta persikėlė gyventi į pajūrį. Yra skirtumas, kur eiti pasivaikščioti – prie jūros ar ant Vilniaus asfalto.

„Iš tikrųjų dabar labai džiaugiamės tuo mūsų sprendimu, nes kai dabar tas laikas atėjo, kai visi užsidarė. Gerai padarėme, kad mes išvažiavom iš Vilniaus, dabar daugiau gamtoj gyvenam. Daugiau turime laiko vienas kitam“, – LNK laidai „KK2“, kuri bus rodoma antradienio vakarą, pasakojo sutuoktiniai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką