Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 2d. 07:00

Aktorius Juozas Gaižauskas: „Nenustebčiau, jei per premjerą ant scenos būtų felčeris, o mes – su lašelinėmis“

„Striptizo ereliai“ nuo šiol dirbs radijuje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Juozas Gaižauskas

Komedijos „Apie ką kalba vyrai?“ premjerai besiruošiantys aktoriai Juozas Gaižauskas, Gytis Ivanauskas, Sakalas Uždavinys ir Dalius Skamarakas kovoja su negalavimais. Kaip portalui Žmonės.lt sakė J.Gaižauskas, likus kiek daugiau nei savaitei iki spektaklio pristatymo, vyriškai aktorių komandai ramybės neduoda keisti sindromai.

„Pirmiausia atkrito Sakalas. Aišku, žmogus didvyriškai kenčia, eina į repeticijas... Noriu pabrėžti, kad jis tikrai nevartoja jokio alkoholio, bet jam prireikė lašelinės po to, kai atėjo repetuoti visas pajuodęs. Ar apsinuodijo maistu, ar pervargo... Mes kolegiškai iš jo pasityčiojom, labiausiai tikriausiai aš, nes kitą dieną pats atėjau į teatrą su ištinusia akimi“, – pasakojo J.Gaižauskas. Aktorius pasigavo akies infekciją, kurią, anot jo, veikiausiai pagreitino nuovargis.

„Geriu antibiotikus, gydausi. Gytis taip pat su chronišku nuovargiu – vis pramiega, negali atsikelti, o Dalius Skamarakas apskritai serga vidutinio amžiaus krizės migrena... Klipatų kolektyvėlis“, – juokėsi J.Gaižauskas.

"Domino" teatro nuotr./Spektaklis „Apie ką kalba vyrai?“

„Juokavome, kad per premjerą pasikviesime felčerį, pasistatysime lašelines ant scenos. Pasiimsim akinius, padidinamuosius stiklus, net vaidinti nereikės... Nors labai tikiuosi, kad spėsime pasveikti. Aktorius visada puola ligos, bet jie stiprūs ir atsilaiko“, – surimtėjęs kalbėjo aktorius.

Jo nuomone, visi negalavimai atsirado dėl intensyvaus darbų grafiko – ryte aktoriai pradeda repeticijas, o jau apie pietus keliauja gastrolių į Lietuvos miestus, iš kurių į Vilnių grįžta tik po vidurnakčio. „Trečiadienį buvome Pakruojyje, ketvirtadienį – spektaklį „Žirklės“ rodėme Prienuose, penktadienį keliaujame į Varėną. Tokiu režimu pagyvenus mėnesį gali užpulti bet kokios infekcijos. Svarbiausia, aišku, kad nepersimestų į smegenis“, – šmaikštavo J.Gaižauskas.

Premjeroje žada staigmenų

Anot J.Gaižausko, premjeros metu žiūrovams staigmenų netruks. „Scenoje mes būdami savimi pradedame kurti personažus. Veiksmas vyksta pirtyje, bendraujame su publika, nors gal ne taip agresyviai, kaip per spektaklio „Žirklės“ tardymą. Vienas spektaklio siurprizų – Miki Mauzas. Jis trumpai pasirodys tada, kai žmonės juoksis iki ašarų, ir išnyks“, – sakė aktorius.

Spektaklį „Apie ką kalba vyrai?“ režisavo Olegas Šapošnikovas iš Latvijos, „Domino“ teatre pristatęs komedijas „Nuodėmių miestas“ ir „Radijo ereliai“. Kostiumus spektaklio herojams kuria mados guru Juozas Statkevičius. Scenografija rūpinasi vienas geriausių Lenkijos scenografų Wojtekas Stefaniakas, kuris kūrė scenografijas spektakliams „Striptizo ereliai“ bei „Žirklės“.

Komedijos „Apie ką kalba vyrai?“ premjera įvyks kovo 8, 11, 12, 14 d. – Vilniuje, kovo 21, 28 d. – Kaune, kovo 18 d. – Panevėžyje, kovo 26 d. – Šiauliuose, kovo 27 d. – Klaipėdoje. Spektaklis skirtas ne jaunesniems nei 16 metų asmenims.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką