Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 8d. 15:12

Aktorius Mačiulis rytinės laidos vesti negalėtų

Marius Mačiulis
TV3 nuotr. / Marius Mačiulis

Balandžio 22 dieną TV3 eteryje startuos intriguojanti naujiena – skandalų ir kriminalų apžvalga laidoje „Nuodėmių dešimtukas“. Kartu su viena iš daugelio TV3 pavasarinių naujienų pirmą kartą vedėjo amplua pasirodys ir visų pamėgtas TV3 serialo „Nemylimi“ aktorius Marius Mačiulis. Jaunas vyras prisipažįsta mėgstantis naują patirtį, todėl į gautą pasiūlymą teigiamai atsakė iškart.

„Kai gavau pasiūlymą vesti naują laidą, pirmiausia paklausiau – kiek tam reikės skirti laiko ir ar aš galėsiu suderinti su repeticijomis teatre. Kadangi prodiuseris tam kliūčių nematė, iš karto sutikau. Nors televizijoje esu ne naujokas – vaidinu serialuose ir anksčiau teko dar su trimis kolegomis vesti laidą vaikams, ši patirtis bus nauja. Vienas laidos dar niekuomet nevedžiau. Jaučiuosi puikiai – vėl kažkas naujo, nepatirto. Laidos kūrybinė grupė nusiteikusi energingai, viltingai ir kūrybiškai. O aš nuo jų stengiuosi neatsilikti“, – sako optimizmo nestokojantis naujos TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“ vedėjas Marius Mačiulis.

Paklaustas, sutiktų ne tik tapti laidos vedėju, bet ir išmėginti jėgas „už kadro“, Marius atsako, kad nauja patirtis jį visuomet domina.

„Tai būtų dar viena įdomi patirtis. Aš tikrai norėčiau. Kitas klausimas – ar sugebėčiau. Aš esu maksimalistas, todėl visada nerimauju ir kartais paprastus dalykus padarau sudėtingus. Kartais tai gerai, kartais ne. Žinau tik vieną: rytinės laidos kurti negalėčiau, nes anksti keltis man – košmaras. Tai būtų žiauru“, – šypsosi naujas TV3 laidos vedėjas Marius Mačiulis.

Intriguojanti, skandalingai žaisminga laida „Nuodėmių dešimtukas“ – jau nuo balandžio 22 dienos tik per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką