Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorius Marius Repšys: „Ne tik mažamečiams, bet ir paaugliams turi būti sudarytos sąlygos imtis patinkančios veiklos“

Marius Repšys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Marius Repšys
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 kartu su ne pelno organizacija „Reach for Change“ Lietuvoje ieško žmonių, kurie nori padėti padaryti vaikų pasaulį gražesnį, padėti jiems tobulėti ir augti geresnėje aplinkoje. Žinantys, kaip tai padaryti, turėtų suskubti savo idėją pateikti konkursui „Talentas keisti“ iki liepos 1 d.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Iš visų idėjų bus atrinkta viena, jos autoriui bus suteikta visapusė parama ją išauginti į prasmingą socialinį verslą – bus suteikta visa reikalinga finansinė, ekspertinė ir viešinimo parama.

„Aš laiminga, nes augau ir brendau be galo mylinčioje aplinkoje, turėjau daugybę įvairių galimybių siekti savo svajonių. Deja, yra daugybė vaikų, kurie auga kitokiomis sąlygomis. Tikiu, kad savo idėjomis ir iniciatyvomis mes galime jiems padėti užaugti atsakingais ir brandžiais mūsų visuomenės nariais. Norime visus paskatinti, kad atsirastų kuo daugiau socialiai atsakingų iniciatyvų, prisidedančių prie vaikų ir jaunuolių ugdymo, padėtų jiems tobulėti ar tiesiog spręstų jų problemas“, − sako Laura Blaževičiūtė, UAB „TELE-3“ generalinė direktorė.

Irmanto Sidarevičiaus nuotr./Laura Blaževičiūtė
Irmanto Sidarevičiaus nuotr./Laura Blaževičiūtė

Žurnalistė, TV3 sporto žinių vedėja ir laidos „Sportuok su mumis“ kūrėja bei dviejų vaikų mama Vlada Musvydaitė teigia, kad kurdama laidas apie sportą džiaugiasi galėdama propaguoti aktyvų gyvenimo būdą, paskatindama sportuoti ir vaikus. „Smagu, kai prieina šešiametė ir pasako, kad jai patiko laida su kanojininku Jevgenijum Šuklinu. Daugeliui suaugusiųjų jis tiesiog irkluotojas, o vaikam – įkvėpėjas. Sportas vaikams teikia didelį džiaugsmą, leidžia patirti pasitenkinimą savimi ir pasididžiavimą. Kartais vienas pasakymas vaikui „Pirmyn!“ gali padaryti labai daug.“

Žinomas teatro ir kino aktorius, TV3 didžiojo projekto „Lietuvos talentai“ vedėjas Marius Repšys mano, kad itin svarbu atskleisti vaikams visą galimos veiklos įvairovę ir paskatinti veikti. „Lietuvoje labai populiarus sportas, ypač krepšinis, tačiau vaikams reikia parodyti, kad yra ir muzika, dailė, teatras. Taip pat labai svarbu, kad būtų sudarytos sąlygos imtis kokios nors veiklos ne tik mažamečiams, bet ir paaugliams. Aš pats būdamas paauglys norėjau pradėti žaisti šachmatais, tačiau man pasakė, kad jau per vėlu pradėti, kad tam rengiama nuo mažens. Tai kur man eiti išgirdus tokį atsakymą? Į barą? – retoriškai klausia aktorius. − Manau, reikia šią sistemą pakeisti – sudaryti tokias sąlygas, kad imtis norimos veiklos būtų galima ir paaugliams. Gal, pavyzdžiui, vaiką tėvai visą vaikystę spaudė groti, o jis iš tiesų nori meninės gimnastikos.“

Videožinių portale zinios.lt uždavus klausimą kurioje srityje kuriant gražesnį vaikų pasaulį pokyčių reiktų labiausiai, portalo lankytojai daugiausia minėjo saugios aplinkos (38 proc.) ir saviraiškos, laisvalaikio bei užimtumo (30 proc.) srityse. Švietimo  srityje daugiau pokyčių norėtų penktadalis (22 proc.), o sveikatos srityje – mažuma (7 proc.)

Daugiau informacijos apie konkursą „Talentas keisti“ galima rasti www.tv3.lt/talentaskeisti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką