Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 rugsėjo 5d. 17:58 , Atnaujinta: 2012 rugsėjo 6d. 14:20

Aktorius Vytautas Šapranauskas su žmona Daiva išsiskyrė taikiai

Vytautas Šapranauskas
Luko Balandžio nuotr. / Vytautas Šapranauskas
Aktorius Vytautas Šapranauskas (54) ir jo vis dar oficiali sutuoktinė Daiva, daugiau kaip prieš 10 metų pasukę skirtingais keliais, pagaliau prisiruošė nutraukti apie tris dešimtmečius trukusią santuoką. Šapranauskai į Vilniaus 2-ąjį apylinkės teismą dėl skyrybų kreipėsi bendru sutarimu, nutartis civilinėje byloje priimta ketvirtadienį.

Žinomas aktorius, jau keletą metų puoselėjantis artimus santykius su projekto „ŠarkA“ nare Ieva Stasiulevičiūte (23), pagaliau bus oficialiai išsituokęs vyras. Vilniaus 2-asis apylinkės teisme ketvirtadienį buvo išnagrinėta Daivos Šapranauskienės ir Vytauto Šapranausko skyrybų civilinė byla.

Teisėjai Pelagėjai Stonkienei pateiktuose prašymuose buvo pranešta, kad pora nori išsiskirti gražiuoju, abipusiu sutarimu. Ketvirtadienio popietę sutuoktiniai nedalyvavo priimant nutartį jų byloje. Mat teismų praktika paprasta: kai žmonės skiriasi be pykčių, santuokos nutraukimas virsta paprasta formalia procedūra.

Šį ketvirtadienį paskelbta nutartis dar neįsiteisėjo. Sutuoktiniams duota 30 dienų, jei kažkuris iš jų persigalvotų ir norėtų pateikti apeliacinį skundą aukštesnės instancijos teismui.

Su Daiva Šapranauskiene aktorius turi du vaikus: sūnų Gytį ir dukterį Judrę.

Žmonės.lt primena, kad prieš pradėdamas megzti romantiškus santykius su dainininke I.Stasiulevičiūte, Vytautas Šapranauskas 8 metus gyveno su aktore Rimante Valiukaite (42), su kuria skirtingais keliais pasuko daugiau kaip prieš 5 metus.

Vyganto Ovadnevo nuotr./Vytautas `apranauskas ir Ieva Stasiulevičiūtė
Vyganto Ovadnevo nuotr./Vytautas Šapranauskas ir Ieva Stasiulevičiūtė

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką