Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 09 05, 17:58 Atnaujinta 2012 09 06, 14:20

Aktorius Vytautas Šapranauskas su žmona Daiva išsiskyrė taikiai

Aktorius Vytautas Šapranauskas (54) ir jo vis dar oficiali sutuoktinė Daiva, daugiau kaip prieš 10 metų pasukę skirtingais keliais, pagaliau prisiruošė nutraukti apie tris dešimtmečius trukusią santuoką. Šapranauskai į Vilniaus 2-ąjį apylinkės teismą dėl skyrybų kreipėsi bendru sutarimu, nutartis civilinėje byloje priimta ketvirtadienį.
Vytautas Šapranauskas
Vytautas Šapranauskas / Luko Balandžio nuotr.

Žinomas aktorius, jau keletą metų puoselėjantis artimus santykius su projekto „ŠarkA“ nare Ieva Stasiulevičiūte (23), pagaliau bus oficialiai išsituokęs vyras. Vilniaus 2-asis apylinkės teisme ketvirtadienį buvo išnagrinėta Daivos Šapranauskienės ir Vytauto Šapranausko skyrybų civilinė byla.

Teisėjai Pelagėjai Stonkienei pateiktuose prašymuose buvo pranešta, kad pora nori išsiskirti gražiuoju, abipusiu sutarimu. Ketvirtadienio popietę sutuoktiniai nedalyvavo priimant nutartį jų byloje. Mat teismų praktika paprasta: kai žmonės skiriasi be pykčių, santuokos nutraukimas virsta paprasta formalia procedūra.

Šį ketvirtadienį paskelbta nutartis dar neįsiteisėjo. Sutuoktiniams duota 30 dienų, jei kažkuris iš jų persigalvotų ir norėtų pateikti apeliacinį skundą aukštesnės instancijos teismui.

Su Daiva Šapranauskiene aktorius turi du vaikus: sūnų Gytį ir dukterį Judrę.

Žmonės.lt primena, kad prieš pradėdamas megzti romantiškus santykius su dainininke I.Stasiulevičiūte, Vytautas Šapranauskas 8 metus gyveno su aktore Rimante Valiukaite (42), su kuria skirtingais keliais pasuko daugiau kaip prieš 5 metus.

Vyganto Ovadnevo nuotr./Vytautas `apranauskas ir Ieva Stasiulevičiūtė
Vyganto Ovadnevo nuotr./Vytautas Šapranauskas ir Ieva Stasiulevičiūtė

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką