Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 8d. 12:47

Alanas Chošnau jau turi sūnų

Alanas Chošnau
Viganto Ovadnevo nuotrauka / Alanas Chošnau

Dainininkas Alanas Chošnau (37) ir jo žmona Valda Rukštelytė (31) jau sūpuoja sūnų.

Rudenį slapta susituokusiai porai pirmagimis gimė vasario 3-ąją. Pasak A.Chošnau išrinktosios motinos Janinos Šleževičienės, vaikelis gimė sveikas, tiek jis, tiek tėvai jaučiasi gerai.

„Tapau močiute, džiaugiuosi! Nenoriu pasakoti, kaip viskas vyko, galiu pasakyti tik tiek, kad viskas gerai – visi sveiki, gyvi, gražūs. Ką aš daugiau apie juos kalbėsiu, gal kada Alanas ir Valda patys pasipasakos“, – neslėpdama džiaugsmo sakė moteris. J.Šleževičienės teigimu, mažiau kaip prieš savaitę gimusiam sūnui laimingi tėvai vardo dar neišrinko.

A.Chošnau žiniasklaidos dėmesio vengia jau daugiau kaip metus, o su mylimąja viešumoje apskritai nesirodo. Atlikėjas itin retai pastebimas ir pramoginiuose renginiuose. Bene vienintelį kartą pastaruoju metu fotografams pavyko dainininką užfiksuoti muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A., bet ir į juos A.Chošnau atvyko be žmonos.

Atlikėjo vadyba besirūpinanti Kristina Kaikarienė tvirtino jau porą savaičių nemačiusi A.Chošnau ir apie jo šeimos reikalus nieko nežinanti. Jos teigimu, dainininkas šiuo metu yra Vilniuje ir planų parengti bei pristatyti ilgai žadėtą naująją koncertinę programą nepamiršo.

„Žmonės“
Temos: 1 Alanas Chošnau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką