Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 27, 09:00

Alanas ir Valda Chošnau apie sėkmingos šeimos paslaptį: pirmi 3 metai pavojingiausi

Alanas ir Valda Chošnau yra ne tik viena gražiausių, bet ir uždariausių pramogų pasaulio porų, kuri asmeninio gyvenimo duris praveria itin retai. Jiedu susituokė praėjus vos penkiems mėnesiams nuo pažinties, vestuves nuslėpė nuo žiniasklaidos, o apie šeimyninę laimę neatviravo iki šiol. Vis dėlto 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ pora padarė išimtį ir prabilo apie 10 metų trunkančios santuokos sėkmės paslaptį.

Šiemet Alanas ir Valda Chošnau mini 10 metų santuokos, o šis laikotarpis, anot jų, buvo gražus ir įvairus.

„Mums šis dešimtmetis buvo gana garsus – gimė du nuostabūs vaikai, kurie ir verkia, ir juokiasi. Teko priimti daug sprendimų, reikėjo išmokti būti tėčiu bei mama, tad perėjome įdomių etapų. Manau, subrendome kaip žmonės, naujai atradome save, sustiprėjome kaip šeima“, – sako Valda.

Retai viešai apie savo šeimą ir santykius kalbanti pora sutinka, kad laimė mėgsta tylą, ir džiaugiasi, jog pavyko išvengti garsių pasisakymų bei nuomonės reiškimų.

„Dievas yra labai dosnus ir padovanojo mums vienas kitą, vaikus. Labai tai vertindami, neturėdami patirties, sąmoningai nepuolėme šia tema kalbėti. Kaip gali šnekėti apie tai, ko nežinai? Nesakyčiau, kad laikotarpis buvo lengvas, bet ir nebuvo sunkus. Viskas priklauso nuo požiūrio. Patyrėme įvairių jausmų, bet jie yra gyvenimo dalis“, – įsitikinęs A.Chošnau.

Santuokoje nugyvenus jau 10 metų, natūralu, kad gali pasitaikyti įvairių nesutarimų ar net ištikti santykių krizė. Vis dėlto, Valdos nuomone, pagrindinė sėkmingos šeimos paslaptis – tinkamų taisyklių nusistatymas.

„Yra teorija, kad pirmi treji metai patys pavojingiausi – per juos šeima turi susikurti taisykles, kaip ji veiks ir ko sieks. Dažniausiai šeimos griūva, jei taisyklės nesukuriamos. Jeigu jos stabilios, aiškiai įsisąmonintos, šeima gali gyventi labai ilgai. Sakyčiau, mums pavyko“, – mano Valda.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Alanas Chošnau ir Vaida Rukštelytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Alanas Chošnau ir Vaida Rukštelytė

Anot Valdos, Alanas šeimoje yra tvirtas ramstis, turintis aiškų vaidmenį, tačiau prireikus visada pagelbėjantis ir randantis tinkamus sprendimus.

„Išmokau labai daug: tvarkau kambarius, plaunu indus, siurbiu“, – juokiasi A.Chošnau.

„Alanas paaštrina, bet sako tiesą, – šypsosi Valda. – Būna situacijų, kai jis labai gelbėja, pagamina nuostabiai skanius pusryčius. Didžiąją laiko dalį pasiskirstome adekvačiai – Alanas paniręs į kūrybą, dirba studijoje, repetuoja, o aš daugiau būnu su vaikais. Tačiau jeigu man reikia tylos, nes turiu dirbti su klientais ar yra susitikimų, Alanas be jokių problemų palieka darbus ir užsiima su vaikais.“

Du vaikus auginanti pora neatmeta galimybės ir kartkartėmis tarpusavyje pasikalba apie šeimos pagausėjimą. Vis dėlto likimą jie patiki Dievo rankoms.

„Mes tikime, kad yra stipresnė jėga, kuri reguliuoja mūsų gyvenimus, ypač kertinius momentus. Vaikų gimimas yra stebuklas, didelė Dievo dovana bei atsakomybė. Mes neskaičiuojame, kad yra du vaikai ir reikia trečio, ketvirto, nes didesnė šeima gražesnė. Taip nėra. Kartais pafilosofuojame, paklausiame vaikų, ar jie norėtų broliuko ar sesutės“, – šypsosi Valda.

Mes tikime, kad yra stipresnė jėga, kuri reguliuoja mūsų gyvenimus, ypač kertinius momentus.

Valda ir Alanas susipažino gana netikėtai – porą suvedė jų tėvai, kurie patys susitiko dėl verslo reikalų. Kartą Alanas su tėčiu atvyko kartu ir taip pamatė Valdą. Nors moteris žinojo A.Chošnau ir klausėsi jo dainų, vyro žinomumas jos neišgąsdino.

„Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad ne itin sekiau žvaigždžių gyvenimą. Manęs nedomino asmeninio gyvenimo niuansai. Kai sutikau Alaną, iš karto jame pamačiau vyrą ir vaikų tėvą. O visi pasiekimai yra šalia kaip karūna“, – tikina Valda.

Alanas pasakoja, kad net nėra žodžių, kurie galėtų apibūdinti, ką jis galvojo išvydęs Valdą. Jo teigimu, pora visada kalba jausmais.

„Alanas dažnai savo meilę parodo buvimu – jis būna stiprus, kantrus, tiesmukas arba švelnus. Mažiau kalbų, bet labai daug darbų. Tas suvokimas, koks vyras šalia tavęs, atperka viską. Tikrai kartais nereikia žodžių“, – sako Valda.

Visą pokalbį su Valda ir Alanu žiūrėkite įraše:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką